SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakas dluzsza przerwa w wakacje?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1499
Moje pytanie jest takie czy cwiczycie rowniez w wakacje, czy macie przerwe - jesli tak to przez jaki okres czasu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Usunięty przez everr za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 926 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9702
zrob se regenaracje podczas wakacji a dluzszej przerwy nie rob jesli nie musisz



tydzien max...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1860
Jak ja bym nie ćwiczył 2 miesiące, to potem pewnie bym pół roku odrabiał straty siły, masy troszke mniej bo niewiele jej mam... u mnie właśnie jest taki problem, że "pamięć mięśniowa" coś słabo działa. Można jednak troszke odpuścić, tzn. nie przykładać sie aż tak do diety, częściej imprezować, rzadziej ćwiczyć. Wtedy można utrzymać co sie ma, a po wakacjach wziąć sie za robienie kolejnych postępów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..jesli chcesz cos osiągnac to dluzsze przerwy typu wakacje nie są zbytnio wskazane
wiadomo jak tydzien nie bedziesz chodzil to tragedii nie bedzie ale kazdy sobie zdaje sprawe jak ciezko jest potem odrabiac straty przedewszystkim w sile Ale dla chcącego nic trudnego
jesli silki sie nie opuszcza z lenistwa,wszystko jest do nadrobienia
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
gora 2 tyg, wiecej serio nie jest wskazane. a przez ten czas wypaczac, szczegolnie zeby sie uklad nerwowy zregenerowal chodz troche

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-02-24 17:52:42

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W jakiej kolejności?

Następny temat

pwrót na siłke:)

WHEY premium