SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka woda najlepsza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40205

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1128 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9709
co do wątpliwości w poprzednich wypowiedziach wode gazowaną jest dobrze wypić do dużym wysiłku fizycznym (czyli np. po treningu) opisane jest to przy ktorejs wodzie strona 3 zachecam do przeczytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
Stromile, to byla ironia, ale jakby sie jakis spec ktory na sobie testowal te wody - pojawil - to chetnie wyslucham :-]
dodam ze woda gazowana nie jest przeznaczona dla osob z doligliwosciami strun glosowych i chorobami zoladka (niestety nie wiem jakimi chorobami )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 514
Na jakims meczu tenisowym koles jak byl wyczerpany to dodawał sobie sól do wody (przynajmniej tak to nazwał komentator :D). Może wiecie o co chodzi bo to chyba nie może być zwykła sól gdyz automatycznie co druga osoba by po tym puscila ladnego pawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
po prostu dodal sobie sodu do wody - a scislej chlorek sodu czyli sol. Sportowcy w koncu duzo sie poca to sobie musza takie mineraly uzupelniac , a jak sie drastycznie spoci, to sobie sypnie sol w butelke i gotowe ;-P
Prosze nie probowac tego z czystym sodem, bo jak przesadzicie to mozna spowodowac wybuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2245
I oczywiscie liderem jest Zywiec "bagno" Zdroj. :/

Zdr.

Big Mass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 577 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5049
Mi to jedn jajo

Głownie na trening biore Cisowianke nie gazowaną, bo dobra i tania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2245
Cisowianka najlepsza. Nie da sie tego podwazyc.

Zdr.

Big Mass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 515
Stromile to ty na zdjeciu?

Moge wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
tak napewno to jest ona

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
jesli ona, to jest transem bo to raczej ON
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z oliwa oliwek

Następny temat

Fruktoza -

WHEY premium