SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka woda najlepsza

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40203

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
"sod tak jak kazdy pierwiastek ma swoje dobre strony (m.in regulacja gospodarki wodnej organizmu) ale jego nadmiar jest szczegolnie zly dla ukladu krazenia i czesto powoduje nadcisnienie.
"
co do wpływu sodu na nadcisnienie to jest mit powielany przez lata i powtarzany wkolko bez zadnych dowodow

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
dodam cos od siebie najczesciej pijam cisowianke ktora rodzice kupuja mi zgrzewkami, jesli chodzi o gazowana to kiedys w domu znalazlem Słowianke i powiem, ze bardzo mi zasmakowala, Krynica Zdroj tez daje rade ale chyba najbardziej w niej podoba mi sie rozowy korek kropla beskitu tez od czasu do czasu sobie kupie, a w moim miescie - Olsztynie - nawet kranowka jest pobierana ze zrodel glebinowych i gdyby nie dosyc duza 'twardosc' mozna by ja nazywac mineralna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2245
Aa no nie bylo znaku pytajcego, ale dobrze wiesz o co chodzi .

Big Mass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
bylo wiele badan dotyczacych nadcisnienia i zawsze u osob ktore redukowaly spozycie sodu obnizalo sie cisnienie. wiec chociazby po tym fakcie mozna powiazac nadmierne spozycie sodu z nadcisnieniem.

poza tym jest na to logiczne wytlumaczenie: sod powoduje retencje wody w organizmie a zwiekszona ilosc wody to wieksze obciazenie dla ukladu krwionosnego, wieksze obciazenie to zwiekszenie cisnienia.
latwo sprawdzic jak retencja wody wplywa na cisnienie. wystarczy zmierzyc sobie cisnienie przed i w trakcie cyklu na monohydracie kreatyny wtedy zobaczysz roznice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
"To nie jest zdjecie z sieci, lecz prawdziwe. Tyle czasu plywalismy, ze nie mielismy juz potem sily na cokolwiek :%. Ale zawsze mozna to nadrobic. We 3 byloby szybciej, Laywoman ;D "
czyzby o to ? seks w trojke jest dosc ryzykowny , trzeba postarac sie o to by nie zostac pominietym , to jeden z mankamentow spolkowania w grupie , a konkurencja jaka widze na fotce jest tak obdarzona , ze ja odpadlabym z ta Pania w przedbiegach ...... poza tym, jak zamierzasz mnie uwiesc, to nie w topicu o wodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 515
Ludzie nie glosujcie na Zywca, on ma mniej mineralow niz woda z klopa.

Zmieniony przez - Wyczesany w dniu 2006-08-10 15:57:32

Moge wszystko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2245
Nie boj sie o nic, jestem bardzo troskliwy ;D. A w ktorym topicu moglbym podjac probe?

Zdr.

Big Mass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 547
Cisowianka rzadzi, Zywiec moze i jest dobry ale rzeczywiscie - zero mineralow. Stromile amancie, pozdro

zycie jest jak miriam niby wszystko fajnie a tu ch**:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2245
Homie, kope lata. Dawno cie tu na forum nie bylo. Moze wypowiesz sie wiecej co o tym wszystkich sadzisz specu. Pozdro.

Big Mass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
"bylo wiele badan dotyczacych nadcisnienia i zawsze u osob ktore redukowaly spozycie sodu obnizalo sie cisnienie. wiec chociazby po tym fakcie mozna powiazac nadmierne spozycie sodu z nadcisnieniem. " a ja Ci powiem ze bylo wiele badan z odwrotnymi "efektami"

ale to juz nie ten temat...

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-08-10 17:43:06

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z oliwa oliwek

Następny temat

Fruktoza -

WHEY premium