SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka pora dnia najlepsza na shoot z testosteronu (długi estr)?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Witajcie,

jaka pora jest najlepsza na przyjęcie testosteronu z zewnątrz?

Lepiej zrobić shoot'a rano, w południe, wieczorem, przed spaniem?

Czytałem kilka razy, że najlepiej rano, ponieważ wtedy jest największe stężenie własnego testosteronu i dlatego nie dojdzie do tak szybkiej blokady własnej produkcji testosteronu. Czy to dobre myślenie?
Jakieś argumenty przemawiają za tym, żeby zrobić shoot'a rano?

Proszę o wypowiedzi. Szczególnie Miczela i Aras'a, B-50, lodzianina i innych wyjadaczy.

Zmieniony przez - UcantCme w dniu 2012-08-22 13:41:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
JesseJane
Mi sie wydaje ze jesli juz; to przy nasadzie by poszla. Bling a Tobie gdzie pekla?


Bling kręci zawsze iglą jak śmigłem, żeby lepiej się po mięśniu rozeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jak masz rozkmine to rozdziel shota na 0,33ml i bij 3raz dziennie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Polako
jak masz rozkmine to rozdziel shota na 0,33ml i bij 3raz dziennie :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
tu sie czesto/gesto zdarza ze sie w ogole zapomni aby j**nac shota np e4d/e5d, eod tez ale rzadziej a ten sie pyta o pore dnia %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
cisza,to do wyjadaczy dodam od siebie ze mi najlepiej przyjmuje sie od rana potem sobie chodze ze swidomoscia przez caly dzien ze cos krazy we mnie
1

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
ale jak już się pamięta o shoocie to warto wiedzieć jaka jest najlepsza pora dnia na to ;]

133mhz - docinki off
teraz pytam o fizycznie kiedy lepiej, nie psychicznie ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
"Czytałem kilka razy, że najlepiej rano, ponieważ wtedy jest największe stężenie własnego testosteronu i dlatego nie dojdzie do tak szybkiej blokady własnej produkcji testosteronu."

Rano na pewno jest najwyższy poziom endogennego testosteronu, ale nie w przypadku podawania testosteronu z zewnątrz, wtedy wydzielanie endogennego jest przecież zablokowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Po pewnym czasie na pewno. Ale z tego co napisałem, wynika że blokada nastąpi wolniej, a wolę produkować własny testosteron powiedzmy przez ok 5-6 tygodni, aniżeli 2-4. Tylko czy naprawdę ktoś doszedł do takich badań itp żeby to potwierdzić lub zaprzeczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
jedyny teśc jaki miałby jako takie znaczenie przy tej teorii to suspension , reszta czyli prop a tym bardziej długie estry na pewno nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
najlepiej bić o 2-giej nad ranem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
luki77
najlepiej bić o 2-giej nad ranem...


o 2:13 i 15 sekund dokladnie
1

yamaha r6 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turcja 2012 co aktualnie dostepne/nazwy?

Następny temat

Metanabol 19 lat 190cm 85 kg

WHEY premium