SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka koszulka do wyciskania jest dobra?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15
Witam
Jestem nowym „członkiem" na tym forum
Mam kilka pytań do was
-Jaka koszulka do wyciskania jest dobra?
-Gdzie można kupić taką koszulkę?
-I czy wszystkie koszulki są dopuszczane do zawodów w trójboju siłowym jak również w wyciskaniu na ławeczce?
-Czy polecacie taką koszulkę do zwykłych treningów?

Z góry dziękuje za opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
-dobra jest titan fury
-mozna kupic je na stronach interenetowych wpisz do wyszukiwarki inzer badz tytan(to dwie firmy panujace nad koszulkowym rynkiem w polsce)
- najbardziej popoularne koszulki jak titan:fury, f6 czy inzer: hd,hphd, ehphd,phenom, rage, ragex sa dopuszczone do zawodow, inne ciezko kupic
-do zwyklych treningow nie polecam koszulki bo i po co

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
ja zadam dodatkowe pytania :
- ile czasu trzeba zeby nabrac techniki w koszulce ?
wiadomo ,ze nie od razu da +25 kg
- na ile podejsc starczy koszulka przez ciebie wymieniona ? fury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 689 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20220
Przylaczam sie do pytan Mariusza. Pewnie po paru startach sie rozciagnie, ale biorac za przyklad Wzorka nie musi to oznaczac slabego wyniku (z tego co pamietam to wycisnal 280 w uzywanej F6)

III miejsce w MP 2009r, 2011r
II miejsce w PP w WL 2009r, 2010r

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Dzisiaj na mojej siłownii nasi zawodnicy robili próby przed startem za tydzień na MP.
Był między nimi Piotrek który zawsze narzekał że ma starego używanego INZER ,RAGE, a dzisiaj wywalił w nim o 40kg więcej niz bez koszulki.
Jeśli koszulka nie jest ekstremalnie dopasowana to można się nią cieszyć bardzo długo.

Mój bardzo dobry kolega Michał Wilk ważąc 96kg wyciskał ostatnio na MP w TS w koszulce TITAN,,F6,, rozmiar 46!!!
Niemam pojęcia jak się w nią wbił ale faktem jest że ta koszulka wystarczy mu jeszcze na max 1-2 starty o ile już nie jest do niczego.Trzeba jednak zaznaczyć że to jest bardzo doświadczony zawodnik i dołożył wniej 55kg do wyniku bez koszulki.A to należy do rzadkości zwłaszcza przy tej wadze ciała.Tyle samo zyskuje Janek Wegiera.

Ja jednak nie używam ekstremalnie dopasowanych koszulek a maksymalne przebicie w koszulce miałem 45kg.
Doradzam jednak na początek zaopatzryć się wkoszulkę używaną według rozmiaru jaki powinieneś mieć do swoich parametrów lub nową ale o rozmiar większą dla opanowania techniki.
Czas jaki potrzebny jest do opanowania koszulki,jest niestety indywidualną sprawą każdego.
Może się okazać że ktoś jest urodzony do wyciskania w koszulcea inny nigdy nie opanuje tego sprzętu lub będzie dokładał w nim 10-15kg.
Niestety właśnie w tym koszulki są złe,ale takie narazie mamy zasady i szybko to sie nie zmieni.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-04-01 23:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8926
mi wlasnie koszula malo daje inzer phenom dal mi 2,5 kg na zawodach a 10 na treningu, teraz mam titana fury i ma w nim przebitke 12,5 kg. Z kolei kumpel wycikiska bez koszuli mniej ode mnie a w koszuli robi wynik duzo wiekszy, ma przebitke 40kg...

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 171 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 831
każda w której zrobisz wynik !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
mi inzer daje ok 15 kg ale mam kumpla ktoremu nic nie daje tak bywa a mam tez takiego co 33 daje takze sprawa indywidualna budowa ciała rodzaju koszulki techniki i zaangazaowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Archeolog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Szkoda słów na takich gości....
...
Napisał(a)
Usunięty przez Senegroth za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 171
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Pudzianowski - rezygnuje ze strongów? :(

Następny temat

złoty tur

WHEY premium