SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zjeść te płatki - ostra walka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1605
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Jak z mlekiem, to już przynajmniej normalnym 1-1,5%
Ja zawsze wsypuję do garnka 80g owsianych górskich, zalewam mlekiem na oko, żeby je zakryło, dosypuję łyżeczkę kakao, wszystko gotuję na małym ogniu, żeby mleko było ciepłe i płatki dobrze nasiąkły. Daję to na talerz dosypuję do smaku musli (firmy Sante, dla odmiany kupuję sobie czasami kokosowe, z suszonymi owocami, czekoladowe). Po takim przyrządzeniu wchodzą prawie jak mlekołaki :)
Na początku jak próbowałem je jeść z samym mlekiem, to też była masakra, nigdy nie mogłem skończyć jedzenia całej porcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1001 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11914
dzisiaj rano musiałem wczas wstać miałem 25 minut na zjedzenie i zjadłem z połowe. Zrobiłem na mleku 2%, dodałem nawet rodzynki i sliwki suszone. Jutro robie placki. Kurde ta owsianka to niezły shit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1605
shit może być ale odżywcze są :)
Też muszę popróbować coś innego bo chciałbym z diety wyeliminować mleko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 193 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3110
ja polecam owsianke + bialka jajek + daktyle + banan + maslo orzechowe. wszystko wymieszac w plastkowym naczynku i do mikrofali na kilka minut. mozna zamieszac kilka razy podczas mikrofalowania :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O co tu chodzi ? ;/ POMOCY!

Następny temat

Masa mięsniowa

WHEY premium