SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wysoko skaczecie?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 722 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4842
ja skacze na wysokosc okolo 335 cm czyli ponad kosz wysoko,stosowalem program super dunks 2,ale on mnie tylko nauczyl skakania z 2 now nigdy nie probuje z biegu,mam 198 cm wzrostu a z reka 255cm,wiec chyba niezle skacze ,pozdr

OFICER TESH PAKER!!!
1

nad obrecza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
No nieźle

"Wole znak <wstęp wzbronony> niż <wyjścia nie ma>"

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to masz strasznie krótką ręke jesli przy 198 dostajesz 255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 722 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4842
witam,no wiesz nie wiem dla mnie to wystarczy,ale wracajac do tego skoku to liczy sie tez technika skoku nie wiem czy przygladaliscie sie kiedys Vincowi Carterowi on bezposrednio przed odbiciem z 2 nog robi dlugi ostatni krok (w jego przypadku lewa noga) i dostawiajac prawa noge odbija sie wysoko w gore,ja to skopiowalem zaczelem tak probowac no i doszlem do super efektow w ten sposob jestem w stanie wyskoczyc glowa do polowy siatki na koszu:)nie mowiac o wsadach,teraz robie takie wyskoki automatycznie i nawet nie mysle o tym jak sie do tego zebrac,ale mysle ze to bardzo podzialalo,jezdze takze na rowerze i wzmacniam tym nogi,super efekty!!!POLECAM

OFICER TESH PAKER!!!

nad obrecza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój pierwszy post na SFD
Odświeżam, niech się młodzi wypowiedzą :
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam 180cm, 80kg i zasięg rąk na 235cm , skacze teraz na 3.15. Od pół roku ćwicze wykok i poprawił się o 15 cm , od mieisąca ćwicze ze sztangą (max. 60kg) i zauważyłem że to ćwiczenie daje najlepsze efekty. Od 3 dni ćwicze z kreatyną i czekam na rezultaty. Zauwazyłe też, jeśli chodzi o przysiady ze sztangą, że lepiej ćwiczyć na mniejszym obiążeniu, który pozwala udom na dość energiczne wybicie. W moim przypadku to 40kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
a jam ma pytanie, otoz czemu nie ma Hansa na forum!!??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opętała go miłość. Musiał więcej czasu poświęcić dziewczynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 388 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4216
hmm... ja mam chyba zasieg rak ok 2.50m a wyskok z miejsca 3.20 a rozbieg 3.25 w sumie nic rewelacyjnego ale wyskok cwicze od niedawna i pozadne rezultaty dopiero sie pokaza zaniedlugo mysle pozdro @ll
acha i mam ok 193 cm wzrostu

>>>> I Love This Game <<<<
===== SFD BASKET SQUAD ====
http://www.sbs.friko.pl najlepszy site o streetballu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ale to az tak sie jej poswiecil ze nie mial czasu w ogoel wchodzic juz na sfd??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku

Następny temat

jumpsoles

WHEY premium