SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak wysoko skaczecie?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
Ja jestem dupa, mam 183, zasięg ramion tylko na 235, wyskok z miejsca 58 cm, z rozbiegu dotknę obręczy i tym się martwię, ale zacząłem juz mój terning stairs jumping więc będzie lepiej, wsada zalicze po wakacjach ;)

Zachodzące słońce często zazdrości wschodzącemu księżycowi.
Pozdrawiam ja, Juzew.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
"wsada zalicze po wakacjach" - widze, ze masz taką samą nadzieje, co ja. Roznica jest taka, ze ty cwiczysz według własnego treningu, a ja według gergy. Z tym, ze ja juz wieszam sie na obreczy. Dzisiaj miałem pierwszy dzien treningu.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 187 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 634
tylko, ze kumpel zalea i ma słomiany zapał, dzisiaj poszedł w ch** i będziemy ćwiczyc dopiero o 23:00, jak tak dalej pójdzie to z wsadów nici ;)

Zachodzące słońce często zazdrości wschodzącemu księżycowi.
Pozdrawiam ja, Juzew.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Siemano Ja za swoich najlepszych lat (2-3 lata temu) mialem 80 pare dosieznego, reka siegam na okolo 230 cm (177 cm wzrostu) i wyskakiwalem na 300 kilkanascie cm (312,313). To bylo jednak dawno , od tej pory przypakowalem i przytylem z jakies 10 kg i moj jump spadl o okolo 10 cm, ale wciaz jest to niezly wynik. Mimo to szukam sposobu na powrotu do dawnej formy ? Czy systematycznym treningiem na silce - przysiady, wykroki, wspiecia na palce dam rade osiagnac znow osiemdziesiatke ? Tylko ile razy w tygodniu robic nogi, jesli cwicze na silce tygodniowo 4 razy :;-?

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 albo 4. Zależy jak się ćwiczy. Jak bedzie za ciężko szło to możesz zrobić sobie naprzemiennie raz trening lekki, raz ciężki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Hmmm to mi troche komplikuje plany, a gdybym cwiczyl 2 razy w tygodniu nogi (przysiady, wykroki, wspiecia na palce i inne) i gdyby dodac do tego kosza 5-6 razy w tygodniu to czy nie byloby enough W koncu zamierzam duzo cwiczyc jump-shoot-ow wiec nie powinno byc zle. Poza tym dodaje do tego basen 1-2 razy w tygodniu. Sila rzeczy wyskok i ogolna kondycja musi sie polepszyc A jak Wy to widzicie ?

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj trening siłowy przewiduje 2 treningi w tygodniu. Podobnie mówił Hans. Więszka liczba treningow, biorąc pod uwagę grę w kosza i inne wysiłki może doprowadzić do przetrenowania.
Po za tym trening siłowy, jest ciężki dla mięśni, a mięśnie nóg regenerują się ok. 3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemano, jak mierzycie zasieg ramion ?? wyciagacie jedna reke jak najwyzej mozecie czy jak ?? bo jesli tak jak ja pisze tojak wyciagne na maksa reke do gory przy scianie to przy wzroscie 175 mam 230 cm zasiegu reki, wyskoku dosieznego z miejsca nie miezylem, ale z rozbiego na koszu oklolo 300 cm sie zlapie, dodam ze nigdy nie cwiczylem zadnego programu na wyskok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO to masz predyspozycje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
A co do mierzenia, to się mierzy BEZ stania na palcach? Stanie na plaskich stopach, i JEDNA ręka jak najwyższy punkt (czyli faker )?

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku

Następny temat

jumpsoles

WHEY premium