SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to u Was z wymiarami ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85
Witam nie wiem gdzie miałem ten temat zamieścić ale postanowiłem tutaj. Najwyżej jakiś moderator go przeniesie.
Otóż chciałem się Was zapytać i z drugiej strony jakiś taki załamany jestem. Ważę 78 kg i w łapie mam tylko 3.2 ? Nie wyglądam na grubasa a raczej na chudzielca przy tej wadze ? Aż taki wysoki nie jestem także co ze mną jest ? Jak to możliwe , że znajomy z innego forum przy wadzę 75kg ma 4.0 w łapie ? A jest chudszy. Jak to możliwe , że znajomy z real ważący 65 kg ma 3.5 w łapce ? Ja naprawdę tego nie rozumiem. Gdzie mi to wszystko wchodzi ? Wydałem sporo kasy aby przytyć bo mi to ciężko szło a tutaj takie efekty ? Nawet jak ćwiczyłem za przeproszeniem g**** miałem i nie mówcie mi , że zły trening bo wiem co robiłem i jak.

Czy ja już nie mam szansy być dużym ? Kg w górę mi idą zapewne na next wakacje z 90kg będę ważyć i co mi z tego ? :(

A jak u Was waga odnosi się do wymiarów ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1243 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15610
Może ma inny typ budowy ekto/endo/mezo.

Eee... Lubię placki ^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
zly topic genetyka robi swoje, nie ma czym sie przejmowac, bedizesz cwiczyl bedzie lepiej badz wytrwaly

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2010-06-26 17:23:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85
Powinny być środki na zmianę genetyki hehe ;) taka technika a jeszcze nie ma ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Jest ostatnio czytalem artykul o modyfikacji kodu genetycznego, poprzez hodowanie bakterii, a nastepnie przez 3-4 tygodnie wprowadzanie ja w organizm, robili badania na szczurach, szczury poprzez wprowadzanie takiej wyhodowanej bakterii do organizmu mialy 4x wieksza mase niz normalny szczur bez zadnych dietow cud, czysta genetyka, tylko ze umieraly 2x szybciej niz normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
double

Najwazniejsze zebys nie pekal, cwicz, dieta, a generalnie miej z tego fun

Zmieniony przez - Kilaazz w dniu 2010-06-26 18:02:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85
Wiesz nigdy nie pekne bo dobra sylwetka to moje marzenie od kilku lat i poki co nie spelnia sie. Ale coz trzeba dalej probowac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 356 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6385
Ile cwiczysz? Jaka dieta? Jaki trening? Ostro walisz w palnik na imprezach czesto? Jakies info o sobie to podzialamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
jak to mowia,na kazdego dziala co innego. Do tego dochadza zmiany treningow co 6-8 tyg . Rozne metody na serie i powtorzenia oraz czestotliwosc partii w tyg.

Mowisz ze diete masz ipt wiec nie wnikam w to. Aczkolwiek moglbys podaj jeden przykladowy dzien z dookladna rozpiska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Nie podałeś ile masz wzrostu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dam radę?

Następny temat

Dietka do sprawdzenia

WHEY premium