SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

platki owsiane z mlekiem jak to wazyc i ile to wazy:_)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
jak ktos wie to niech poda juz sume masy calego taleza mleka z 4/6 szklanki platków owsianych> zastanawiam sie w jaki sposob mozna wogole zwazyc mleko napewno majac gestosc da sie to zrobic ale napewno ktos wiem takze z gory dzieki....pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zważyć płatki to chyba nie problem, mleko też. Stawiasz na wage, najlepiej elektroniczną. Przy tak małei ilości mleka mozesz przyjąć jego gęstość jako gęstość wody. Ja zawsze wlewam równe 0,5 litra i 100g płatkow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak na oko to do 4/6 szklanki weszło mie 100g płatków a do tależa 400ml wody, odejmujac płatki to bedzie tak z 350g mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
acha czyli takim sposobem jak inne ciala stale:] a jeszcze jedno pytanie ktore sie tyczy wlasnie platkow i mleka> w tablicach kalorycznych sa wartosci podane rownoczesnie 1.oddzielnie dla samych platkow jak oddzielnie dla meleka i razem dla platkow z mlekiem problem jest taki >jezeli w diecie uwzglednie to polaczenie platki-mleko to w jakie proporcie wogole zachowac pol masy platkow na pol masy mleka? // czy raczej oddzielnie uwzglednic kcal dla mleka i oddzielnie dla platkow //// pytam z tego wzgledu ze polaczenie platki-mleko ma znacznie mniejsze wartosci kcal w porownaniu do samych platko....:]

Zmieniony przez - lampa1211 w dniu 2006-05-01 20:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
dla mnie to troche bez sensu podawac w tablicach kalorycznosc zmieszanych produktow.... bo skad mozesz wiedziec jakie sa proporcje platkow wzgledem mleka??

co do proporcji - chyba n ajlepiej bedzie jak zachowasz takie zeby sie ta "zupe" dalo zjesc :)

Zmieniony przez - darkthorn w dniu 2006-05-01 23:01:43

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 569
... dark wlasnie dlatego pytam:], zdziwilo mnie to polaczenie w tablicach no i niby jak czarno na bialym :) dla ulatwienia a jednak wynikaz ze wiecej rodzi sie z tego problemU:) czyli jak mam ryz na mleku gotowany to rowniez uwzgledniac oddzielnie:)???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odzywki do diety redukcyjnej dla kobiety?

Następny temat

Ziemniaki (frytki) na redukcji

WHEY premium