SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z tym trenem, ocena cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
Czesc, mam pytanie. Mianowicie, czy trzeba byc w deficycie, zeby spalac tluszcz biorac tren? Spoglądając na moich znajomych, czy na posty ludzi tu na forum, zauwazylem, ze duza czesc jedząc syf na wysokich kaloriach biorac tren zauwaza spadek bf'a oraz wzrost masy miesniowej. Druga rzecz, jestem na cyklu test+bold 375 e4d oba, czy dodanie trena dlugiego w postaci 0,5 ml e4d bedzie dobra dawka i o ile zmniejszyc bolda.
Pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
Lol jakie efekty rozwalacie temat na atomy a koleś ma dopiero 18 lat co on tam mógł zbudować do tej pory żeby trena odpalać.
Rob sobie normalne cykle jak już musisz i omijaj tren stary bo się tylko zniszczysz przed 30tką
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
1. WIEK:18. WAGA:88
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:41
-klatka:112
-udo:60
-talia:82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2,5
6. DIETA:
-białko: 220
-węglowodany: 600
-tłuszcz:100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: testosteon enan 250 e4d 4 miesiace
8. TRENING: ppl
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:enan 250 e4d 11 miesiecy
11. POZIOM BF%:13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry/dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:chyba nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):-
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 110
-martwy ciąg: 230
-przysiad:160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Nie ma takich cudów . Jesteś na plusie kalorycznym to nie palisz tłuszczu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
A generalnie przyjmujac, ze jem ok. 2200 kalorii na mini cutcie, jak wleci tren, to powinienem zwiekszyc ich podaz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
Zanim długi Tren się rozkręci tak naprawdę to już wyjdziesz pewnie z minicuta także nie ma tutaj sensu nic podbijać tylko jak robisz prawdziwego minicata który powinien trwać 2-4 tygodnie to nie ma sensu tutaj podbijać kalorii jeżeli dodasz trzeci środek. Możesz ewentualnie pomyśleć tutaj o podbiciu białka bo trenbolon znacznie nasila syntezę protein także tutaj możliwe jest że twój organizm wykorzysta większe ilości protein także można pomyśleć nad tym aby do minimum tych trzech gramów na kilogram masy ciała to białko mieć
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
Ty już wykorzystałeś wszystkie środki ze wchodzić na tren ? Mając 18 lat ?
Tak wiem nie moja sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
Chcialem sprobowac deke + masteron, ale stwierdzilem ze wejde na tren, bo boje sie o retencje oraz lysienie, z racji tego, ze moj ojciec ma problem z tym i boje sie ze genetycznie ja tez takowy moge miec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30874
Chlopcze jak chcesz miec 3srodki, wez lepiej prop+npp+masteron to efekt bedziesz miec delikatnie podobny do trena zmnijesza iloscia sajdów,a nie bedziesz pozniej plakal zeby wyrownac prace jelit,nerek juz nie wspominajac o problemach ze snem,smierdzacym potem i byc moze wiekszą agresją.Zwazwszy na wiek wykorzystaj "slabszy" arsenal zanim wezmniesz sie za mocniejszy,bo potem moze byc problem z progresją jak zaczniesz od petard na "dzien dobry" z dopingiem.Co do wlosow zaczynajac przygode z saa co ma poleciec i tak poleci kwestia nie srodka ,a tego jak dlugo bedziesz przygode kontynuowal.Jednorazowe podejscie watpie ze zmieni diamteralnie wyglad czupryny inaczej jezeli przygoda bedzie trwala dlugo dluzej...


Zmieniony przez - _GANGSTA_ w dniu 2023-06-28 19:06:31
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
dokladnie jw
jak masz tendencje do lysienia to nawet patzrenie sie na flakon testa bedzie powodowac zewlosy poleca%) tak pol zartem pol serio. Niestety trzeba byc na to przygotownaym, tym bardziej, ze zaczynasz przygode bardzo wczesnie i bardzo mocno jak na ten wiek. Tutaj jak juz mas zpredyspozycje do kulturystyki i jestes obiecujacym telanem to by wystarczyl sam test solo i to na kilka lat...
Zdecydowanie lecisz za grubo. Masz 18 lat, zaraz wakacje, pozniej szkola, studia i okaze sie, ze nie bedziesz mial czasu na treningi...
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1300
Odkąd zacząłem treningi zauważyłem, ze mam latwosc do gubienia tkanki, lecz problem z szybkim przybieraniu masy miesniowej. Myslalem nad startami za rok czy dwa, dlatego zdecydowalem sie na wiekszy cykl, biorac pod uwage, ze rok temu w wieku 17 lat wszedłem na tescia konczac cykl na 500 mg tygodniowo, co bylo bardzo duzym bledem w tym wieku. Na szczescie udalo mi sie zrobic dobry odblok i przez 8 miesiecy zdarzylem zbudowac pare ladnych kg miesnia. Mam drobny kościec, genetycznie mam waska talie i szerokie barki, dlatego pomyslalem, czemu by nie sprobowac. Micha jest dopieta, trening tez. Wszystko rozpisane przez dobrego trenera, ktory ma pod soba niezlych zawodnikow. Co do szkoly, to wlasnie pisalem matury i mimo trzymania podczas nauki michy i pojscia na kazdy trening wyniki byly bdb, wiec mysle, ze czas na trening zawsze sie znajdzie. Odnosnie trena jeszcze sie zastanowie, najwyzej dorzuce te npp i masteron. Dzieki wszystkim za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Jeśli chodzi o efekty spalania tłuszczu na wysokich kcal jest zapewne powodowane tym że nabicie jest kosmiczne i waskularyzacja a miesien jest twardy przez co mamy wrażenie że poszło dużo fatu.

U mnie spadło z 3-4cm z pasa a sylwetka wyglada na niesamowicie docieta w porownaniu z przed cyklu. Gdzie wczesniejsze -7cm na wczesniejszej fazie (bez trenu) redukcji nie robilo wrazenia.

Ogólnie fajny srodek ale nie dla 18latka. Polecam robic mase przez kolejne 5 lat a potem wejsc na tren.

Redukcja na tym srodku jest swietna bo przy konkretnie już minimalnych kaloriach u mnie 2000kcal trzyma mięso.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok, problemy jak u wielu libio impotencja

Następny temat

Upusty krwi

WHEY premium