SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Mam 700 g Nitro II i Cell Pumpa 450 g. Mam zamiar brać to tak:

DT:
przed posiłkiem CP
30 min przed treningiem Nitro II
Bezpośrednio po treningu Nitro II

Tylko nie wiem za bardzo jak dawkować w dni nie treningowe ? Może podobnie tylko, że zamiast przed treningiem to przed posiłkiem a ostatnią dawke Nitro przed kolacją (czyt. ostatni posiłek). Licze na Waszą pomoc. Do tego mam jeszcze Odżywke białkową, ale to już sobie dostosuje do braków w diecie. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
DT
porcja nitro rano i przed treningiem
porcja cp po treningu
DNT
rano porcja nitro
po poludniu porcja cp

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
.

Zmieniony przez - Kryzbi89 w dniu 2007-01-04 19:28:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
bierz tak
DT
rano na czczo cp
przed tregiem 15g nitro

DN
rano nitro 10g
po poludniu cp

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Hator dlaczego w dni treningowe tylko dwa razy ? Myślałem, żeby brać 3 razy i ewentualnie jak będe czuł słabsze działanie to zwiększał dawke. Mam pytanie co to za różnica czy z rana będe brał CP czy Nitro ? To i tak chyba nie będzie miało znaczącego wpłytu na efekt końcowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
niema sensu brac wicej niz 2 razy dzinnie a to dlatego tka ilosc poniewaz w nitro 2 sa substacje pompujace i mylse ze gdybys bral 3xpo 5g to by nic to nie dalo a tak na treningu bedziesz mial pompe w nietregowe 10g,jak chesz mozesz zaczosc od miejszych dwek czyli na pocztek 10g aopozniej 15g

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
Aha ok. Ile ma gram ta miarka ktora jest w środku bo nie moge sie doczytać. Inni mają takie samo zdanie ??? Sog dla przemówców

Zmieniony przez - Kryzbi89 w dniu 2007-01-04 20:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
miarka ma 5g

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10576
odświeżam, może jeszcze ktoś ma coś do powiedzenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
oba dawkowania dobre
juz od Ciebie zalezy, jak dlugi cykl chcesz zrobic
jedni wola mocne - miesieczne
inni dluzsze , na mniejszych dawkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kapsułki !!! SOGI !!!

Następny temat

coś dla taty

WHEY premium