SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozwiązać problem dzieci SFD?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jak bylem 14 latkiem to bylem cool i wszystko wiedzialem.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
niedlugo juz bede mial kompa i neta wiec bede na forum przynajmiej 1.5-2h dziennie wieczorem to bedzie porzadek jak sie patrzy - ok bananie czternascie osiemdziesiątosiem - trzymamy za słowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
aha i zapomnialem dodac, bo na szybko piszę-podpisuje sie pod slowami mietkiego
a jak sie komus nie podoba, niech pisze skargę do admina


Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-01-25 18:08:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4267
To miło, że ludzie prowadzący to forum zainteresowali się tematem bo takie właśnie miałem założenie. Mam nadzieje, że sygnał który wam dałem weźmiecie do siebie. Za co oczywiście dzięki z góry! Dalsze dywagacje chyba nie mają sensu więc proponuje zamknąć temat.

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
KAZDY JEDEN MOD MYSLI O TYM NA CODZIEN (ALBO NIECO RZADZIEJ) ... WIEC NIE WIEM O CO TEN SZUM..

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Na mnie było już kilka skarg. I przyznam, że w jednej z nich zacząłem się chyba niepotrzebnie tłumaczyć, tracąc tylko czas.
Modem nie zostaje się za piękne oczy. Poza tym - istnieje Regulamin Forum i trzeba go przestrzegać, a jak się komuś nie podoba, to wynocha z Forum.
Większość działów ma też swoje wewnętrzne ustalenia, co usprawnia tylko poruszanie się w dziale i systematyzuje zawarte tam informacje. I tego również należy przestrzegać.
Wprawdzie nie zaglądam do Dopingu, więc piszę z doświadczenia w działach SW - nie do końca zależy to od wieku. Często-gęsto muszę napominać starych koni którzy mają wszystko w dupie. I najczęsciej młodemu wystarczy zwrócić uwagę i jest z nim spokój (oczywiście są wyjątki). Gorzej ze starszymi - przełom nastu i dwudziestu paru lat. Ci to najbardziej zajadli są w kłótniach.
Niemniej - zawsze można dać takiemu bana. Tyle, że później płaczą (jedna opcja) albo próbują jeszcze wyzywać (druga - o dziwo częstsza).

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Najgorsi sa tacy co cos tam wiedza i sie kloca tylko po to by sie wypromowac.
Ciekawa sprawa ze mowie to samo co oni ale na sile to przekrecaja by sie poklocic...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 384 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19207
racja, dzieciaków sie już nie wychowa, muszą sie same wychować byle zdala od forum ...

Upór w dążeniu do celu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
nieprawda Wodyn bo najgorsi sa tacy cocos wiedza a chca sie wypromowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Na ifp jest taki sposób, że każda wypowiedź musi być zaakceptowana przez moderatora, zanim zostanie umieszczona w jakimkolwiek temacie. Ale wątpię, żeby tutaj się to przyjęło.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SMS

Następny temat

Jak wstawić zdjęcia???

WHEY premium