SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak rozwiązać problem dzieci SFD?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Mariusz - a gdzie jest napisane że w danym wieku można stosować dany suplement a w innym nie ?? Każdy robi ze sobą i swoim życiem co mu się podoba , chyba lepiej brać hp niz siegać po mete ??

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rób to na forum terrarystyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
Mani3eK nie mam na to czasu żeby szukac gdzie napisałeś że masz 16 lat ale gdzieś to czytałem o ile pamietam to w konkursie o darmowe suple!

Ale mówiąc że masz 15 lat to tez jest nie prawda bo urodziny masz dopiero za 10 dni----> WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO masy! :P

Zmieniony przez - bercikb w dniu 2007-01-25 16:03:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
w dopingu problem instnieje i chyba nie zniknie

fajnie jakby ktos mial mozliwosc usuwania bez niczego tematow typu: ,,ile na pierwszy cykl??,, albo ,,kiedy zaczac odblok,, poprostu wchodzi do dzialu czyta temacik i od razu kasuje o wiele problemow mniej byloby na glowie

przeciez w tematach podwieszonych jest wszystko podane jak na tacy . ,,dzieciaka SFD,, w zupelnosci te tematy zaspokoja

POZDRO

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Nie wiem po co wogole dywagowac.Komtrole i nadzor nad wypowiedziami to zadanie i problem modow.Kazdy byl kiedys mlody,a to forum to jest olbrzymie zrodlo informacji,mlodzi koledzy rowniez maja prawo z niego korzystac si ie uczyc,a jak beda pieprzyc o dupie marynie to kasacja wypowiedzi i ban.Tyle.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12989
jeszcze nikt nie zbanowal tego mańka ?

uważam, że problem mozna rozwiązac jedynie ciężką praca moderatorów.

Proponowałbym zrobic zestawienie najczęściej powtarzających się pytań, utworzyc pare tematów zawierających na nie odpowiedzi, cos w stylu FAQ (świetnie zrobił to WODYN w treningu ), następnie gdy padnie kolejne pytanie, odesłać początkującego linkiem i zamknąć temat. Gdy pojawią się kolejne posty danego użytkownika na to samo pytanie - ban. Gdy zacznie doradzac jako pseudo 'znawca' - ban. Zero filozofi i bzdurnych ograniczen w stylu LPA > 200

Nic nadzwyczajnego, wydaje mi się jednak, że liczba moderatorów jest za mała aby upilnować tyle dziecinady

pozdro ...

Zmieniony przez - malphas w dniu 2007-01-25 17:04:20

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1097 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19454
malphas dobrze mówi!! Aż soga dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no tak, ale jest topic z najwazniejszymi tematami.
co do modów to fakt - chyba ich za mało.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-01-25 17:38:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
ja bym radził trzymać sie zasady "nie wiem,to nie pisze" sam sie jej stosuje ...moze za parek latek będę jedną z ważniejszych osób na tym forum

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
koniec dyskusji o mańku czy innych osobach
ja ostantio porzadki robie w suplach , o ile mnie mietki nie uprzedzi - nadal nie mam stalego dostepu do kompa po przeprowadzce, wiec jestem na sfd na tyle , na ile mam wolnego czasu w pracy

ps. a dzis np. mi powiadomki nie działają , i tylko dzieki takim osobom jak bpl-g, ktory podsyla mi 'syfiaste' linki o nowych - badziewnych tematach jakos moge funkcjonowac (tak wiec mateo napraw te powiadomki)

ps2. niedlugo juz bede mial kompa i neta wiec bede na forum przynajmiej 1.5-2h dziennie wieczorem to bedzie porzadek jak sie patrzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SMS

Następny temat

Jak wstawić zdjęcia???

WHEY premium