SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak poprawić te nogi?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Płeć

M

Cel

Odchudzenie i wysmuklenie nóg

Waga

73

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

8h pracy przed kompem (programista), wstaje po 7, klade sie spac ok 23, w pracy przerwy mam kiedy chce.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Od miesiaca cwicze lekko kalistenike, podciagam sie codziennie na drazku. Skakanka 10min, plank 1min, sklony tulowia. Ogolnie malo intensywne cwiczenia okolo 30min dziennie.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Brak diety. Ostatni ograniczylem spozywanie miesa i nabialu, teraz jem praktycznie same warzywa.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Ból pod lewą łopatką od ponad roku, raz boli raz nie.

Stosowana lub planowana suplementacja

brak suplementacji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27
Witam. Mam taką nietypową budowę ciała, że od pasa w górę jestem chudzielcem a od pasa w dół grubasem. Mam problem z nogami, mianowicie są one potężne. Zależy mi, aby zmniejszyć uda i łydki, żeby nie miały takiej objętości, bo nie mam w ogóle prześwitu między udami. W spodniach czasami przez nogawki nie mogę łyd wyciągnąć bo są takie ogromne. Druga sprawa to kolana, od przodu i od tyłu widać, że kolana są jakieś krzywe i jakby wystają do środka. Szczególnie to widać jak chodzę, że noga nie porusza się prosto tylko jakby koślawo. Trzecia sprawa to dupa, czy da się też ją jakoś pomniejszyć, bo względem nóg poślady są za duże. Są jakieś ćwiczenia, rozciągania aby te kolana trochę uciekły na zewnątrz?

W załączniku zdjęcia.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60
Załączam zdjęcia, bo na tamtym koncie nie mogę coś dodać.





Zmieniony przez - yeahmen w dniu 2018-03-03 17:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Potężne? Nogi? To chyba inne zdjęcia oglądamy. Tu trzeba plecy dobudować, to wtedy nie będzie chudo i "bezmięsnie". Jak jest problem z kolanami, to trzeba skonsultować z fizjo. O pożądanej przerwie miedzy udami, to i owszem, czytałam, ale raczej na forach dla anorektycznych nastolatek, nie na forum sportowym, więc raczej tu nie poradzimy.
2

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Potężne ? :) to chyba nie widziałeś potężnych nog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Ty, jeszcze zdjecia poteznych nog zapomniales wyslac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
tez sie zdziwilem jak zobaczylem zdjecia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To co można stwierdzić że łydki się wyróżniają na tle innych partii, Co do kolan mogą być szpotowate lub koślawe https://www.sfd.pl/KOLANA_KOśLAWE,_KOLANA_SZPOTAWE__Jak_sobie_z_tym_radzic.-t306705.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie zachowuj się jak dziewczyna ( nie umniejszając płci żeńskiej ). Potężne nogi to tylko wyimaginowany problem, rzeczywistość definiuje co innego, a mianowicie jesteś ogólnie szczupły. Dlatego nie widzę żadnego innego rozwiązania, jak zacząć trenować.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-04 08:39:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki - Rekompozycja. 82kg

Następny temat

Trzy posiłki dziennie- czy każdy ma mieć po tyle samo kalorii?

WHEY premium