SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak najskuteczniej wykorzystac suple, zeby zrobic sile?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 548
Witam waze 116kg mam 186 cm wzrostu, mam niedoczynnosc tarczycy ktora, zaczolem leczyc tydzien temu. Po leku rispolept na chrobe psychiczna spadla mi sila i po ponad 2 miesiacach treningu chcialbym ja zyskac na nowo, sila na sztandze spadla mi po 3 miesiacach bez treningu o 20+kg. Kupilem sobie przedtreningowke plutonium z Peak i potreningowke Tri Anabol z Peak oraz cm3 ktore, bede bral w dni kiedy mam basen do tego kupilem carbo zeby pic podczas treningu na silowni. Moj plan to 4 razy w tygodniu silownia i 3 razy basen. Biore jeszcze klozapol, lit po ktorych, moge zgrubnac i floksetyne po ktorej,z kolei moge schudnac. Teraz zalezy mi na sile, ktora bede robil 3 m-ce. Chcialbym sie dowiedziec jak osiagnac swoj cel najlepiej.


Zmieniony przez - miki1948 w dniu 2016-09-15 20:50:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak zmienisz 6 jajek na puszkę tunczyka to się sporo kaloryczność i makro zmieni , i musi to być widoczne na zrzucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Wypełnij ankietę działu i przedstaw nam swoje odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 548
Gdzie znajde te ankiete ?. Odzywianie to napoj woda mineralna z cytryna, sniadanie zaczynam jesc od platkow kukurydzianych, staram sie jesc jak najwiecej warzyw, posilki co 3 godziny, mieso gotowane w piekarniku, i ogolem jem to co daja rodzice. Jakby ktos z Was podaj mi link do jakiejs niskobudzetowej diety na sile bylbym wdzieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
przede wszystkim wazne tutaj bedzie odpowiednie dobranie treningu silowego oraz ukierunkowanie odzywiania.
same leki faktycznie moga nieco utrudniac sprawe, jednak kluczowe bedzie odpowiednie trenowanie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Jak dla mnie za duże skupienie suplementach. Prawidłowe odżywianie i będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dość klasyczne podejście u początkujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 548
Gdzie wkleić ankietę mogę w tym pośćie ?





Zmieniony przez - miki1948 w dniu 2016-09-16 19:51:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
normalnie wyslij jak odpowiedz skopiuj pytania odpowiedz i wklej w wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 548
djęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek :24
Waga :116
Wzrost :186
Staż treningowy: od 2008 do 2016 3 lata
Obwód pasa: 112 cm
Obwód klaty:122 cm
Obwód uda:69 cm
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często):w 2008 k1 1 rok 2013 sambo 3 miesiące
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) :
Stan zdrowia:Schizofrenia paranoidalna, niedoczynność tarczycy, dyskopatia lędźwiowa, nie mogę rozciągać dobrze prawej nogi(ból uda)
Preferowane formy aktywności fizycznej:siłownia,basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :kreatyna Universal,nano vapor Muscletech Gold standart Whey 2.27 kg, HMB All Nutrion, Universal Animal Cuts, witaminy i minerały.

Wrażliwość na stymulanty:
Możliwości finansowe:600 zł miesięcznie
Cel/problem/opis: aktualny cel przybrać na sile przez 3 miesiące potem redukcja do płaskiego brzucha.
Myślałem żeby suple sobie zostawić do następnej wypłaty i wykupić plan treningowy z dietą na 3 miesiące. Zależy mi na diecie niskobudżetowej max 600 zł i planu na sile da się taki ustawić i taką dietę? Dziękuje z góry i pozdrawiam.





Zmieniony przez - miki1948 w dniu 2016-09-17 09:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czy na pewno chcesz żeby priorytetem była siła bo raczej trzeba byłoby iść w kierunku redukcji no ale to zależy od indywidualnych preferencjo stąd pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwolnienie z WF

Następny temat

prośba o ocenę planu na mase

WHEY premium