SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak Stosować Kreatyne i BCAA Jednocześnie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
kreatyna tylko na mase?dobrze sprawdza sie na redukcji rowniez jako antykatabolik razem z bcaa. te zawroty glowy to jestes pewien ze po bcaa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 197
u mnie jest redukcja, kreatyna z rana na czczo a bcaa 30 minut przed treningiem czułem się jak po 3 piwach, okropne po treningu wziełem 2 kapsy i to samo zawroty głowy po 5 minutach od wzięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
jesli stosujesz diete redukcyjna to zawroty mogabyc spowodowane oslabieniem organizmu ogolnym przemeczeniem. ale na nastepnym treningu odstaw bcaa i zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 197
kurcze od kolegi trenera też słyszałem "odstaw na razie" ale ja dzisiaj pierwszy raz wziełem te kapsy, 57zł w błoto wydane bo co ja mam teraz z tym zrobić musze powiedzieć że to bezposrednio po wzieciu tego bcaa w tabsach ze zdjęcia tak mi sie w głowie kręciło jakbym miał banie to nie przemeczenie na pewno bo na redukcji jestem juz miesiąc, też mogłem go posłuchać i kupic w prożku bo tabsy jeszcze przez wątrobe przechodzą a proszek wchłania się bezpośrednio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Banks23
kurcze od kolegi trenera też słyszałem "odstaw na razie" ale ja dzisiaj pierwszy raz wziełem te kapsy, 57zł w błoto wydane bo co ja mam teraz z tym zrobić musze powiedzieć że to bezposrednio po wzieciu tego bcaa w tabsach ze zdjęcia tak mi sie w głowie kręciło jakbym miał banie to nie przemeczenie na pewno bo na redukcji jestem juz miesiąc, też mogłem go posłuchać i kupic w prożku bo tabsy jeszcze przez wątrobe przechodzą a proszek wchłania się bezpośrednio


Pierwsze słyszę... Czemu niby proch omija a kapsy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 197
nie znam sie nie pytaj mnie jak ja mówię co od kulturysty usłyszałem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
tabsy jak i proch metabolizowane sa ostatecznie w watrobie, wiec kolega "trener" niech nie robi ci metliku w glowie.
tabs to sprasowany proch, ktory w zoladku i tak ulega rozpuszczeniu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4154
jak wyglada rozklad BWT uciebie w diecie?

nadmiar aminokwasow moze doprowadzic do zakwaszenia ktorego obiawy moga byc wlasnie takie

Zmieniony przez - brrzydal w dniu 2015-03-20 23:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 197
gdybym to ja miał dietę to bym tobie powiedział ... moja diete to bez przesady że odrzucenie ale ograniczenie do abolutnego minimum tłuszczów i cukrów, dużo sałatek warzyw mięso przeróżne omlety DUUŻO WODY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234791
to bcaa sobie glowy nie zawracaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kreatyny

Następny temat

BCAA i fat burner dla dziewczyny

WHEY premium