SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja redukuje, a pieczę nad wszystkim trzyma Koniu151:D

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1709




Witam wszystkich.
Od dziś rozpoczynam moją przygodę z siłownią i dietą. Na razie motywacja i determinacja jest jak najbardziej (mam nadzieje że nie opadną);D. Teraz tylko praca i mam nadzieje że w powiązaniu z wiedzą i doświadczeniem Przemka osiągnę stawiane sobie cele. W tej chwili priorytetem jest zrzucenie zbędnej tkanki tłuszczowej która zalega tu i ówdzie:D Zdjęcia przedstawiają stan na 03.06.2011:


Wymiary podam później bo trochę się śpieszę.

A teraz przejdźmy do początku dnia I mojej drogi na szczyt:D

Dzień I:

śniadanie: pieczywo pełnoziarniste 180 g + jajeczniczka z 4 jaj, kilka truskawek (zapomniałem wszamać jakieś warzywko)
II śniadanie: skrzydło z kurczaka 100g + sałatka warzywna (pomidor, sałata i ogórek - nie hiszpański:D) podlana 20 ml oliwy z oliwek + 35 g System Protein 80
obiad: taki sam jak II śniadanie

To wszystkie posiłki które do tej pory dzisiaj zjadłem. Posiłek przed treningowy zjem w szkole - miała to być makrela 200 g z warzywkami ale w związku z tym że zapomniałem kupić makrelę, przed treningiem zjem taką samą sałatkę warzywną jak jadłem wcześniej z oliwą z oliwek i popije shake'em białkowym. Bilans kaloryczny wyjdzie podobny:D

Także uciekam i do zobaczenia po pakierni:D

Zmieniony przez - mateusz_r w dniu 2011-06-08 12:30:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
no to powodzenia. :)
dawaj wypiski z całego dnia na koniec - będzie bardziej przejrzyście.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jak z Koniem to nie życzę powodzenia tylko wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Zobaczymy jak będzie szło, przez pierwsze 2-3 tygodnie poznamy organizm, ile karmimy mięśni ile tłuszczu i wtedy już z górki.



pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 773 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6316
powodzonka
duzo mniej do zrzutu ale jednak troche tego jest
ja miesiac po -10 cm w pasie z koniem
ale 1 miesiac to byla rozgrzewka,jezeli chodzi o trening

niczego innego niz wytrwalosci zyczyc nie moge, bo to ze Koniu dziala, wiem doskonale

Podaj wymiary, wage, wzrost, wiek itp

Żołnierz Kapitana Kajdana
mr-s po współpracy z koniu151/-13kg i -20cm w pasie
http://www.sfd.pl/-t797703.html foto przed/po + linki (dziennik i rywalizacja ActivLab)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1709
Moje parametry:D:
Wiek: 21 lat
Waga: 94 kg
Wzrost: 183 cm
Klatka (luz): 108cm
Klatka (wdech): 113 cm
Talia: 100 cm
Ramię: 36 cm
Udo: 64 cm

Dzięki Panowie za życzenie wytrwałości. Tak jak mówię determinacja na razie jest i mam nadzieje że nie wygaśnie. Spoko Przemku będę podsumowywał dzień na koniec dnia;D. Także zaraz twarożek będzie jedzony i później relacja z dnia dzisiejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 910
będę śledził bardzo uważnie bo masz praktycznie taki sam cel jak ja i takie same parametry
Powodzenia
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1709
Witam!
Pora na podsumowanie dzisiejszego, pierwszego dnia.

Kilka postów wyżej opisałem mój dzień dzisiejszy do obiadu zatem nie bede sie juz powtarzał.
Posiłek przedtreningowya: z racji tego że akurat nie wybrałem się wcześniej na rybki i w mojej lodówce nie było makreli która Koniu mi polecił zjeść zastąpiłem to 40 g odżywki a do sałatki warzywnej dodałem oliwy z oliwek zeby uzupełnić tłuszcze które miałem uzupełnić z makreli.

Trening
Rozgrzewka
Obwód I:
Martwy ciąg - 12 x 40 kg + waga gryfu długiego prostego
wyciskanie żołnierskie 12 x 15 kg (poszło w miarę gładko dlatego w II serii dałem 20 kg)
O podciąganiu zapomniałem:P
Wyciskanie sztangielek na ławce płaskiej 12 x 15 kg
Ściąganie drążka wyciągu górnego 12 x 20 kg
Brzuchy
II Obwód podobnie tyle że z podciąganiem na drązku, a zamiast ściąganie drążka wyciągu górnego zrobiłem wyciskanie francuskie (gryf krótki)

Po treningu:
150 g kury oraz 50 g ryżu
Kolacja:
Pyszny twarożek- 200 g sera twarogowego + jogurt naturalny + rzodkiewka, szczypiorek.

Koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Powodzenia życze ,ja też zaczołem działać pod okiem Konia tylko ,że Ty masz sporo mnie do zrzucenia.Będę zaglądał i dopingował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1567
Sporo do zrzucenia pfff :P w takim stanie nawet nie myslalbym o odchudzaniu ;) hehe.

http://www.endomondo.com/workouts/peYrk8FF5_E - day after day...after day...after ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 209 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5136
Ja napisałem ,że kolega ma sporo mniej do zrzucenia jak ja bo aktualnie tez jestem na redukcji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja pod okiem Koniu151

Następny temat

Pytania odnośnie diety redukcyjnej

WHEY premium