SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JKD - kto chetny?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3 dan......dal sie zlac? to albo czlowiek zdawal u pijanego miszcza,albo mial zlamana lape,noge w gipsie,paraliz od pasa w dol i niemoznosc poruszania glowa....biles takiego?
i co to za super sprawa?jak idziesz jak czolg i machasz lapami jak pieciolatek,to mozesz rozwalic nawet sciane,jak ci dobrze pojdzie.moze wlasnie tak sie biles?
a moze koles nie mial 3 dana,tylko na 3 imie mial daniel?

Perfect Stranger

Zmieniony przez - Jov_AN w dniu 2002-07-24 02:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypisaliscie chlopcy to po co tu przyszliscie o Adamusiku, wiec teraz juz sobie moze idzcie.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie ma w tym kraju takiego forum - niestety

z pustego nie nalejesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
ok, for the sake of all chcialbym powiedziec, ze moze faktycznie niepotrzebnie zaczelismy jakas bezsensowna dyskusje, ale podoba mi sie to forum wiec po prostu nie odpowiem na ostatniego maila Boruty.
nara

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Witam.
Sorry że odpowiadam tak póżno na pewne spostrzeżenia - ale w przeciwieństwie do innych "speców" i ludzi tj Jov - trzeba mieć pewne wiarygodne dane...no ale...
Skoro tyle o mnie wiesz (swoją drogą jesteś śmierdzącym tchórzem) rozmawiasz o mojej osobie z obcymi ludżmi i wypowiadasz śię na tematy o których powinieneś bohaterze porozmawiać najpierw ze mną a swoje gorzkie żale odnośnie asystentów czy jak brzydko napisałeś ludzi "szajbniętych" wsadź sobie ...wiesz chyba gdzie.
Co do trenowania tych "z górnej półki"-rzeczywiście nie mam łatwego charakteru ale jeśli czytać moją wypowiedź będzie osoba której zależy na uczniach , aby byli jak najlepsi oraz reprezentowali sobą klasę to chyba oczywiste że wymaga się od nich więcej niż od pozostałych.
Teraz Ty kolejna DOINFORMOWANA OSOBO moja szkoła nigdy dotąd nie miała się tak świetnie jak obecnie.
Wiesz dlaczego? Bo ćwiczą w niej ludzie którzy wiedzą po co i do kogo przychodzą po wiedzę i są to również MISTRZOWIE ŚWIATA różnych sztuk walk których nie nabierzesz na rzadkie g**** czy TWÓJ BAJER.
Na przyszłość radzę abyś ze swoim nie dowartościowanym umysłem bądź ciałem przyszedł najpierw do zainteresowanej osoby bo kiedyś możesz kogoś bardzo urazić....a wtedy pewnych spraw nie uda się już cofnąć....
Serdecznie wszystkich pozdrawiam a swoich wspaniałych byłych i obecnych uczniów zachęcam do trenowania sztuk walk oraz udzielania się na tym forum-z tą tylko różnicą -żeby mówić o rzeczach naprawdę ważnych i sprawdzonych.


Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak,trenerze,as you wish mistrzu.
nie mowie o dzisiejszej szkole,bo nie wiem nic o niej.a jak bylo kiedys,to moje zdanie i moja wlasna ocena.
moze czlowiek byc mistrzem swiata a i tak dostac w zeby-slaby dzien,kontuzje i takie tam.
jesli chodzi o umiejetnosci,to jakby trener chwile pomyslal i przeczytal dokladniej co tam stoi,a nie od razu rzucal sie w obronie swego honoru,to by doczytal,ze umiejetnosci u niego cenie.ale nie umiejetnosci traktowania ludzi.i zadne teksty,typu,ze trenuja "mistrzowie swiata" czy inne takie nie zmienia.bo umiejetnosci to jedno,a madre i dobre rtaktowanie ludzi i wylawianie z nich prawdziwych talentow to drugie.trenerze,to byl element dawnej panskiej szkoly.niestety,cos sie z nim stalo.nie wiem co.nie bede do tego dochodzic.ale na drodze stanely takze pieniadze.


Perfect Stranger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4670
Stary ja trenuje u Wojtka ponad rok czasu i nie wiem o czym ty piszesz. Slyszalem wiele zlych opini na temat sifu Wojtka ale z zadna z nich sie nie zgadzam. Ludzie sa tylko ludzmi i to ze kots jest mistrzem sztuk walk nie sprawia ze jest bogiem i stad mysle wszystkie nieporozumienia, sam sifu Wojtek mowi ze nie jest idealem. Ja od mistrza i nauczyciela sztuk walk wymagam wiedzy z zakresu sztuk walk oraz umiejetnosci jej przekazania a nie tego zeby byl mily piekny i takie tam pierdy.

.....'' prawda jest drogą bez wyznaczonej ścieżki''
-B. Lee.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
no to fajnie, ze trenujesz u sifu Wojtka, powodzenia w rozwijaniu swych umiejetnosci, ale najwyzszy czas skonczyc ta dyskusje.

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Miły,piękny i takie tam...nigdy nie byłem i nie będę .Prawdą jest to że jestem i cały czas staram się być perfekcjonistą w tym co robię- i za to czasami mnie ludzie NIE KTÓRZY nie lubią -Dlaczego? Szczerze powiem bo zajmują się głupotami a nie tym by odnaleźć lub szlifować swój talent.
Co do tej KASY która niby mnie zmieniła to TAKI OSIOŁEK JAK TY JOV- -TRAKTUJ TO JAK PRZENOŚNIĘ a nie obrażanie twej osoby - Stary jesteś w wielkim błędzie myślać i pisząc bzdury na temat pieniędzy- ja za darmo szkolę najbardziej poszkodowane osoby przez los , osoby niepełnosprawne,wszystkich tych którzy mają naprawdę problemy życiowe a Ty wyjeżdżasz z czymś takim???
Zastanów się bo gdybyś zobaczył w jakich warunkach mieszkam ja moje dziecko i żona to ODSZCZEKAŁBYŚ te słowa...
Zastanów się i lepiej nie wypisój bzdur.
Jak masz do mnie osobisty uraz to zapraszam Cię w każdej chwili na filiżankę herbaty przy której wyżalisz się szczerze.
Życzę wszystkim udanych treningów.
Pozdrawiam

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Witam wszystkich!
Po pierwsze: w szkole u Wojtka w Lodzi bylem dwa razy, to niezbyt wiele czasu aby kogos dobrze poznac (bo mowia ze trzeba beczke soli zjesc) ale liczy sie pierwsze wrazenie takze i moje jest takie: Wojtek jest profesjonalista w tym co robi. I dosc o tem...
Po drugie: jestem autorem tego topiku i prosze aby tematy tu poruszane dotyczyly dyskusji merytorycznej o JKD (metodach treningowych, organizacjach, doswiadczeniach). Ten post mial zebrac ludzi z trojmiasta zainteresowanych JKD i zachecic ich do trenowania, a jesli Panowie prowadza takie niezbyt zdrowe dyskusje to obawiam sie ze jest to zniechecanie potencjalnych chetnych.
Jeszcze raz prosze aby rozmowa toczyla sie na temat merytorycznych zagadnien JKD zwlaszcza ze jest okazja aby wypowiadal sie w topiku fachowiec jakim jest Wojtek.
Pozdrawiam wszystkich ciezko trenujacych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytat-do Boruty

Następny temat

Witajcie

WHEY premium