SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JKD - kto chetny?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Czesc!
Mam pytanko do ludzi z 3city. Kto jest zainteresowany trenowaniem JKD?
Poszukuje zapalencow takich jak ja zeby cos zaczac w tym kierunku robic. Sprowadzic jakies instruktora zalatwic sale i...do dziela!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to niezły gips...
Tak czy inaczej wielkie dzięki.
Troszeczkę druzgocąca jest świadomość bezradności w takich sytuacjach.
Do Łodzi trochę mi się nie kalkuluje.
Ta stolica, to przykra sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Gadalismy na IRC'u...jak zwykle jestem chetny do takich rzeczy. Daj mail jaka masz wizje i moze cos wymyslimy. Obaj mamy kontakty, wiec moze cos z tego wyjdzie.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Shidokan.Judo.Bjj...czasem
...do kwietnia przerwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Maciek a ty co, juz bjj nie bedzie ?

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W 3mieście macie Bjj.Więc nasuwa mi się pytanie.Czy nie lepiej zająć się czymś konkretnym (czyli Bjj) niż bawić się w jakieś tam JKD?A jeżeli już chcecie uderzane to lepiej kick, box.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Van - jak Bog da to bedzie...sa pewne perturbacje ale trzymaj kciuki...
Bruce - a jedno wyklucza drugie? i przeczytaj dokladnie o czym pisze Kenjiro.

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Shidokan.Judo.Bjj...czasem
...do kwietnia przerwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maciek tak patrze na te foto twoje... skad ja cie znam???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Maciek co jest?
jakie problemy?????

napisz cos na maila

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Czesc Maciek!
Nie podajesz nigdszie maila wiec zmuszony jestem pisac tutaj. No wiec sprawa wyglada tak:
Jestem co miesiecznym gosciem w szkole Wojtka Adamusika (teraz jade na seminarium 20-21 kwietnia) i bede mial material szkoleniowy-filmowy z tego seminarium. Z tego co Wojtek Adamusik mowil jest szansa zeby od czasu do czasu wpadal do nas do 3 city. Ale musi byc grupka ludzi chetnych do cwiczenia no i miejsce do cwiczen.
Poza tym Roy Harris chce rozwinac siec szkol JKD i organizuje kurs dla instruktorow pod swoja organizacja (dwie czesci w sierpniu tego roku i czesc druga w lutym 2003). Gdyby sekcja sie ustabilizowala to potem moznaby zorganizowac seminarium JKD z Royem (przy okazji jego przyjazdu do Karola). Z tego co mowil Roy to przychylnym okiem patrzylby na sekcje JKD w Polsce.
Takze takie sa perspektywy jak wyjdzie - to zalezy od ilosci chetnych (jedna poczatki zawsze sa trudne), bo jesli chetnym bede tylko ja to po co sekcja - bede dalej uczyl sie u Wojtka Adamusika i okazjonalnie u Roya.
Napisz co o tym myslisz. Pozdrawiam
Michal "Kenjiro"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Maciek - mow co sie dzieje. Ja juz zadczolem sie przygotowywac a ty mi mowisz ze nic z tego ???
Daj znac co sie dzieje ?

DANZAN RYU RULEZ

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Spox - zajecie sie odbeda :) tak mysle - news letter pojdzie za jakis czas...
Kenjiro..e-mail jest sluzbowy maciek@sfd.pl ... Ciekawe rzeczy mowisz.. powinismy to dogadac in person lub na irc, co Ty na to?

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Shidokan.Judo.Bjj...czasem
...do kwietnia przerwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie treningi bjj musza byc

O tym JKD tez chyba warto by bylo pomyslec.
Do Kenjiro: Ile trzeba by za instruktora zaplacic?
Pozdrawiam.

Francos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytat-do Boruty

Następny temat

Witajcie

WHEY premium