SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JKD - kto chetny?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie to jest teraz jakies miejsce w stolicy gdzie mozna potrenowac JKD?
MARTA-bardzo fajna fotka,ja na swojej z prawa jazdy wygladam jak zaginiony członek zespłu Just-5

grzegorz jakubowski z lublina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Gelo, ale w prawku mam inna fotke. Ta jest z dowodu
. Kenjio, masz racje, ze to ciezkie przedsiewziecie i podziwiam wasza tojke, ze zdecydowaliscie sie na nauke JKD w takim trybie - to mile, ze Wam zalezy.
Wracajac do fotki - nie bede jej wiecej zamieszczac, bo niejaki szanowny kolega Vanderlei burzy sie o to (tylko w innym "folderze tematytcznym").
Chlopaki, gdziekolwiek mieszkacie - w Lublinie czy w W-wie, (ze nie wspomne o Trojmiescie) zapaszam do Łodzi. Moze faktycznie wpadniecie do nas - z samej ciekawosci. Mysle, ze Trenerek sie ucieszy. I ja rowniez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ansuz, apropos rpg (zerknelam do Twojego profilu...), grales w "Legende pieciu kregow"? Jesli nie, to polecam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm,ciekawe....bardzo ciekawe.chodzi mi konkretnie o twoj stosunek do pana adamusika.moze jest on uzdolnionym czlowiekiem,ale jego stosunek do ludzi i jego system grantow jest totalnie spaczony.
faktem jest to,ze trener wojtek,bedac szefem calej szkoly jkd w lodzi i legitymujacy sie jedynym (namaszczonym) przedstawicielem dave`a carnella na polske,zachowuje sie dziwnie.przede wszystkim eliminuje on ludzi,ktorzy bedac sa juz bardzo dobrze wycwiczeni w sztukach walki i moga mu w jakis sposob zagrozic.
tak robiac,nie zostawia on kwiatu swej szkoly,a otacza sie prostu ludzmi,ktorym zaslepienie sztukami walki nie pozwala dojrzec wad calego tego systemu.
poza tym,w czasach swietnosci swej szkoly,pojawial sie na treningach tak rzadko,ze ludzie z nizszych sekcji prawie nie wiedzieli jak wyglada.olewal sprawe.
co dalej?podejscie ludzi z tej szkoly zaczelo sie zmieniac.z poczatku byla to szkola,w ktorej bylo wszystko uporzadkowane,klimat odpowiedni,wszystko ok.ale pieniadze chyba zmienily wszystko.
tak wiec nastapil rozpad jego szkoly,opuscilo ja,lub zostalo wyrzuconych wielu wartosciowych ludzi,asystentow trenera w to wliczajac.
nie wiem,co mam powiedziec,byla to swietna szkola,ale juz nie jest.
poza tym marto,twoje madrosci nt sztuk walki sa smieszne i traca kiczem,nie obrazaj sie,ale twoj trapping i grappling nic ci nie da w momencie,gdy ktos cie zaatakuje i ma gdzies twoje techniki.
co ci da kali(czy jak kto woli,kalaki),czy moze pentiak silat,jesli nie bedziesz chodzic po ulicy z kijkami czy nozem.jesli powiesz,ze bedziesz,to cie tylko moze wysmiac,bo sam bruce mowil,ze uczysz sie tego,by moc sie bronic,nie atakowac,a chodzenie z czyms takim swiadczy o czyms.
jesli zas odpowiesz,ze nie chodzisz,to powiem ci tak: ucz sie lepiej combratu,a nie zabawy,jesli chcesz sie naprawde uwazac za adepta sztuk walki.poza walka musisz sie takze rozwijac we wszelkich mozliwych kierunkach,bo rozwoj w kazdej sztuce zalezy od innych czynnikow.sztuki walki to nie tylko klapki na oczach i patrzenie na bruce`a,ale takze umiejetnosc ogladania swiata wokol siebie i dostrzeganie mozliwosci pomocy ludziom dzieki swym umiejetnosciom,oraz dostrzeganie innych drog rozwoju.a nie rozwiniesz sie bez rozwijania intelektualnego w innych dziedzinach niz jkd i bruce lee.poczytaj fantastyke,poczytaj harlequiny,cokolwiek.ale to co ty mowisz o "si jo lee"......wysmialby cie sam,ale nie ma go.
pozdrawiam panie i panowie

Perfect Stranger

Zmieniony przez - Jov_AN w dniu 2002-07-23 02:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Czy Ty cwiczyles u Wojtka? Jestes moze jednym z bylych asystentow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy może mi ktoś odpowiedzieć, jak bardzo jkd zmieniło się od czasu smierci bruca, czy jest to to samo jkd co nauczał bruce, czy na tyle się rozwinęło, że sam twórca by nie poznał. I interesuje mnie jeszcze, jaką drogą przybyło jkd do Polski i czy jest nauczane tak jak np. w Stanach, bo z tego co czytam chyba jedyny trener w Polsce nie za bardzo chce się dzielić swoją wiedzą.
Z góry dzięki - pozdr.

z pustego nie nalejesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koncepcje by poznal, to jak sie ja realizuje w jednych odmianach nie w innych tak. W Polsce jest kilku instruktorow.

Paweł Ziółkowski

Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
http://bjj.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


odpowiedz do <kenjiro>
owszem,cwiczylem u niego,calkiem mi sie to podobalo,ale nie bylem asystentem.trenowalem na to za krotko,bylem za slaby technicznie jeszcze,poza tym mentalnie nie bylem tak szjbniety na tym punkcie jak tego by wymagal sifu adamusik
a to nie oznacza,ze nie moge wypowiadac swych opinii,potwierdzonych jeszcze przez pare osob,z roznym doswiadczeniem,z roznym stazem.
pozdrawiam

Perfect Stranger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
"mentalnie szajbniety"? ;) A co to znaczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
tzn., ze za krotko trenujecie wasc Kenjiro i szanowna Pani Marto( te twoje cztery lata to sciema), zeby sie wypowiadac:)
macie swoje zdanie i ja je szanuje, ale jak rozumiem i akceptuje, aczkolwiek czesto sie z nimi nie zgadzam wypowiedzi Boruty, bo jezeli chodzi o poziom, to jakies tytuly mowia wiecej niz pasy i takie tam, to wada JKD, przynajmniej jezeli chodzi o wymiar lodzki jest "wymieranie" ludzi ktorzy osiagneli pewien poziom.
Zgadzam sie, ze sa tam teraz osoby bardzo dobre, ale zawsze tak bylo, ciekaw jestem jak dlugo zostana?
i prosze o jedno, prosze o wypowiadanie sie na tematy o ktorych ma sie pojecie:)
aha, zebym nie byl zle zrozumiany, ja osobiscie Wojtka Adamusika uwazam za wysmienitego fightera i czlowieka, do ktorego ja osobiscie, prywatnie nic nie mam.

karma2030

karma2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytat-do Boruty

Następny temat

Witajcie

WHEY premium