SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JKD - kto chetny?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Tak jakbys jechal na uniwerek - a jaki to jest to nie wiem bo jezdze autem...;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Sopocie. Idziesz do Stritu i Stritem w gore.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1104
Bruce Lee: piszesz "jakies tam JKD". Sadzę, że koledzy pisząc JKD mają na myśli Jeet Kune Do - a Ty, posiadając takiego nicka, powinieneś co nieco słyszeć o owym jakimś tam JKD, nie? :)

pozdrawiam
-* DJ'Ally *-

pozdrawiam
-* DJ'Ally *-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a, nie wyrobilem sie : (, powiedzcie co postanowiliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Moroo wyslalem info mailem do zainteresowanych. Podaj maila to Ci tez przesle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podalem, jest na pierwszej stronie tematu,
ale ok: [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szukasz chetnych, aby trenowac jeet kune do? W Łodzi powinienes ich znalezc sporo. Ja trenuje jkd czwarty rok i jestem absolutnie zafascynowana ta sztuka walki i oczywiscie samym si jo Lee.Sama bardzo chetnie naiwaze kontakt z ludzmi o podobnych zinteresowaniach. Mam nadzieje, ze odpowiesz. A ja chetnie podziele sie z Toba moja wiedza w tej dziedzinie.

Marta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do Michala "Kenjiro"
Wiesz, ze tez trenuja u Wojtka Adamusika? Ale jakos nie moge Cie skojarzyc. Ktorym Michalem jestes (troche ich tam znam)??? Skoro masz takie informacje, musisz juz troche trenowac albo jestes swiezym zapalencem (???). Zdemaskujesz sie przede mna?
Marta (Sliniak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Zaczyna mi sie to JKD podobac :)

Pozdrawiam
M.
3MIASTO GORA!
Shidokan.Judo.Bjj...czasem
...do kwietnia przerwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamy kolejna dame i prosimy o wypelnienie profilu, tudziez wklejenie zdjecia.

Paweł Ziółkowski
---
"jest takie miejsce (ring lub klatka) gdzie małe dzieci płaczą, ale mamusia nie słyszy"
Renzo Gracie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytat-do Boruty

Następny temat

Witajcie

WHEY premium