SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JKD - kto chetny?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
u Gruenera w Monachium

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Dziękuję wam wszystkim za miłe słowa i napisanie czegoś od serca.
Przez długi czas specjalnie nie zabierałem głosu w tej dyskusji ponieważ uważam że jedni mają swoje racje a inni swoje.
Po za tym proponuję wszystkim aby wzieli się do ciężkiego treningu lub przemyśleń nad udoskonaleniem swoich braków treningowych.
Wszystkich pozdrawiam i przypominam że w Pażdzierniku odbędzie się nie samowite seminarium Z udziałem ucznia i przyjaciela Bruce'a Lee - Sifu Larry'm Hartselle'm - człowiekiem który trenuje z największymi sławami i fighterami świata (Machado, Erik Paylson, Gracie)
Napiszę niebawem o tym abyście mieli już dokładne dane oraz mogli się do tego przygotować.
Pozdrawiam

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odpowiedz do szary_22,a nie konkretnie do w.a.tamten temat zamkniety,nie mam zamiaru sie juz wypowiadac,bo i tak nic nie zdzialam.
teraz tylko tobie chlopcze odpowiem.
moja technika?moze nie byla wysmienita,ale trenowalem ciezko.nawet bardzo ciezko.uwielbialem i nadal uwielbiam wysilek fizyczny.wiec cwiczylem synku ciezej na pewno od ciebie i wielu innych.poza tym widac bylo to w czasie sparringow.
jesli chodzi o niekonsekwencje,to zastanow sie.ja ci moge powiedziec ze jak byles maly to sikales dzien w dzien w lozko,ale nie mam na to dowodow.podaj mi przyklad mojej niekonsekwencji,to wtedy moze ci przyznam racje.do tego czasu uwazam,ze palnales.
to nie bylo otwarcie tematu ponowne,wiec nie zaczynajcie sie znowu wypowiadac,ze to i tamto.

Perfect Stranger
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Jov an myślę że jeśli jest tak jak piszesz tzn ciężko trenujesz - to lepiej zajmij się tym, a nie "kłótniami " na forum.
Zapraszam Cię serdecznie (jeśli jeszcze masz ochotę) na zajęcia lub na seminarium,które odbędzie się 6 pażdziernika- 1 dniowe (niedziela) Shootwrestlingu oraz Jeet kune Do z udziałem ucznia Bruce'a Lee
Sifu Larre'go Hartsell'a.
Sifu Larry trenuje z największymi sławami na świecie tj Guru Dan Inosanto, Sifu Erik Paulson, Machado... Wszystkich którzy naprawdę chcą uczyć się sztuk walk i nie są ograniczeni przez styl czy system serdecznie zapraszam i pragnę abyś pomyślał przez chwilę o tym co ci teraraz napiszę.
Zapraszam Cię choć nie wiem do tej pory z kim mam do czynienia nie po to bś ofiarował mmnie czy komuś innemu swoje złotówki w zamian za wiedzę ,tylko po to byś zrozumiał swój błąd!
Pozdrawiam


Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam uprzejmie!

W.A.: Wszystkich pozdrawiam i przypominam że w pażdzierniku odbędzie się niesamowite seminarium...

Czy znany jest konkretny dzień rozpoczęcia seminarium? Proszę o odpowiedź...

Interesowałyby mnie jeszcze takie informacje jak:

- ile dni trwałoby seminarium oraz po ile godzin dziennie
- kto będzie prowadził seminarium - czy cały czas Larry Hartsell
- co będzie prezentowane na seminarium - stójka, parter?

Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam!

Mateusz Kiczela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Do Hetuzar.
Witam.
5 pażdziernika (sobota) prowadzę seminarium osobiście temat: JKD Trapping,trefa rąk , grappling,kombinacje Muay thay oraz elementy Panatukanu,/ Kali - obrona przed nożem ,walka na noże escrima nóż.
Czas od godz 10.00 do 15.oo w tym 20 min przerwa na posiłek
Dzień 2 czyli 6 październik prowadzenie _Sifu Larry Hartsell temat ; JKD oraz Shootwrestling
Godziny seminarium w niedzielę będą znane za kilka dni (będzie trwać ok 5 godzin.)
Potrzebny sprzęt; tarcze ,nóż treningowy,escrima , buty treningowe oraz buty na matę (ewentualnie na boso)
W obydwa dni będzie i stójka i parter.
Serdecznie pozdrawiam

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcialabym sie zwrocic do Jov An, karmy i innych "namadrzejszych". Nie bylo mnie tu troche czasu - postanowilam sobie zrobic przerwe od niektorych wywodow, poniewaz cos sie we mnie gotuje, kiedy je czytam... Nie znacie nmie, nie macie o mnie zielonego pojecia, wiec z jakiej racji wypowiadacie sie na moj temat??? Ok, mozecie nie zgadzac sie z moim zdaniem, ale pewne zasady kultury powinny obowiazywac ludzi, ktorzy wypowiadaja sie na forum publicum.
Skad wiecie, ze nie rozwijam sie w innych kierunkach (widac nie zagladaliscie do mojego profilu, a trzeba bylo, zanim wyglosiliscie swoje madrosci...). Jestem pewna, ze wielu z krytykujacych mnie nie ma w polowie tylu zainteresowan... Na to wskazuja wasze ograniczone spostrzezenia.
I wiecie co? Zauwazylam cos, co mie bardzo dotknelo - jestem dziewczyna, wiec co moge wiedziec w tak meskiej dziedzinie, jaka jest jf jkd??? Otoz duzo - trenuje sztuki walki, jezdze motocyklem i strzelam z glocka lepiej niz moj ojciec, ktory quorum zycia spedzil w policji. Wiec przestancie sie czepiac i przeanalizujcie raz jeszcze te bzdury, ktore powypisywaliscie. Nie doszlam do konca postow, poniewaz sa irytujace i to one "traca kiczem"... i meskim szowinizmem.
Oczywiscie "nie bierzcie tego do siebie..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uuuuu!!! Doga Marto cóż za ostra riposta!!!Widzę, że nie wychodzisz z formy:) Kiedy będziesz w centrum? Jk tam Twoja łapka? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
masz racje, jestes dziewczyna

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak,marta jest ostra.
strasznie.
nie przyszedlem tu nikogo obrazac.przy chocby znikomym wysilku,wiesz,malej probie,doczytalabys sie tam,ze cie nie obrazam.i nie bede.napisze tylko to-
nie znasz sie.wszystko co uwazasz za prawde albo ktos ci powiedzial,albo na lekcjach,gdy juz nic innego nie ma do roboty,wymyslilas.
a czy cie znam?coz,sam nie wiem,chyba nie,ale to nie przeszkadza mi stwierdzic,ze mam do czynienia z bufonem,ups,moze inaczej-osoba,ktora wie,ze wie,mimo,ze nawet tego nie wie.sama siebie oklamuje.
pozdrawiam

Perfect Stranger
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytat-do Boruty

Następny temat

Witajcie

WHEY premium