SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JKD - kto chetny?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 15270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Droga Marto!
Moja wiedza na temat JKD wynika z zafascynowania ta metoda treningu od kilku lat. Dopiero jednak niedawno dowiedzialem sie o istnieniu sekcji (bez sciemy z certyfikatami) w Lodzi u Wojtka. Jak najszybciej moglem to sie tam pojawilem. Bylem w Lodzi 9 marca mniej wiecej od 12 do 15. Moze sie widzielismy a moze razem cwiczylismy?(no bo cwiczylem na tarczach z dwoma paniami). Teraz bede 20-21 kwietnia na eminarium a potem raz w miesiacu przez piatek i sobote. Pewnie sie spotkamy.
Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kenjiro!!!
Witam Cie serdecznie i ciesze sie, ze sie odezwales. Obawiam sie, ze niestety nie zobaczymy sie na seminarium, poniewaz zlamalam reke. Co prawda zdjeli mi gipsior dwa dni temu, ale niestety do konca czarwca (jak nie dluzej) mam z glowy treningi. Byl to rezultat nadgorliwosci (poza)treningowej Nie wiem, jak to pzezyje! Ale z pewnoscia jakos sie zobaczymy. Moge przyjsc w dzien seminarium do klubu i tam moze wreszcie dowiem sie, kim jestes. Co Ty na to? Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Przykro mi z powodu Twojej reki...
Jesli tak bardzo interesuje Ciebie moja skromna osoba to pewnie przyjdz na seminarium, stan na srodku sali i krzyknij: "Ktory to ten najprzystojniejszy Kenjiro?".
I wtedy napewno sie zglosze...;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witatm Pawla!
Ciesze sie bardzo, ze damy tez sa tu mile widziane. I ze ktos wreszcie zauwazyl, ze jestetm dama... ;oD Specjalnie na Twoje zyczenie dolacze niedlugo zdjecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cieszy mnie to niezmiernie.
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i na mate.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
droga Marto...

Daj swoje zdjecie ;))


Usus est optimus magister
-Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
damy są tu bardzo mile widziane, zwłaszcza te walczące damy.....:)

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli mogę, chcialabym wszystkim polecić najnowszy numer Budokanu. Jest znakomity!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jagnik!?
Dlaczego tak bardzo chcesz tu moje zdjęcie? To takie trudne - rozmawiać z kobietą nie wiedząc, jak wygląda? Dobrze już, dobrze, niedługo zamieszczę tu fotkę mojej skromnej osóbki. Ale jeszcze trochę potrzymam Cię w niepewności...
Kenjiro!
Moge stanąć na środku sali i zapytać o tego najprzystojniejszego, ale są chyba mniej radykalne sposoby... Po prostu przed seminarium prześlę tu moje zdjęcie i problem będzie z głowy. Sam do mnie podejdziesz, hm? Poza tym kobiety rzucają się w oczy. W dojo nie ma ich za wiele. Chyba, że pójdziesz na aeobic, gdzie skaczą panienki w obisłych spodenkach i skąpych topach... Cóż wolę moje kimono lub shoguny i t-shirt... Czy to dziwne? Jej, ależ się rozpisałam. A muszę lecieć na zajęcia.
Jeszcze raz dziękuję za ciepłe przyjęcie. Duża buzia dla wszystkich samurayów...!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje w imieniu swoim i reszty redakcji.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cytat-do Boruty

Następny temat

Witajcie

WHEY premium