SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JET FUEL PYRO!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 277
Ja skończyłem niedawno Scorch'a i jestem zadowolony, masa spadła o 6 kg,a dodam ,ze biegałem przed nim już ponad dwa miesiące ,więc troszkę spaliłem juz wczeośniej na sucho. Nie zauważyłem żadnych minusów jak np. po Inferno, gdy było mi tak gorąco ,ze nie mogłem zrobić terningu. Niby to o to chodzi ,zeby grzało ,ale co z tego jak ćwiczyć(biegać) nie mogłem. Na Scorchu fat poszedł bardziej ,a ćwiczenia były przyjemniejsze. Teraz od tygodnia biorę JetFuel Pyro i jak na razie rewelacja. Nie wypowiadam się jeszcze czy dobrze spala(przy tych temperaturach i bieganiu po 45 minut plus interwały i bez tego człowiek jest cały mokry), bo to za krótko, ale samopoczucie super, pobudzenie(po trzech tabsach) bardzo odczuwalne, a i wytrzymałość się polepszyła. Uważam ,że działa lepiej od Scorch'a, który i tak jest rewelacyjny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Biorę Jet Fuel Pyro od tygodnia(wcześniej tylko tydzień thermo stim) i powiem tak:
-potliwość zwiększona :)
-bólów głowy zero
-pobudzenia prawie nie odczuwam

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Panowie czyli wersja dostępna w sklepie SFD to wersja na UE i różnica jest taka że nie ma Joszki tak?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
na to wygląda.
możesz osobno dokupić yohę hcl na portalu aukcyjnym :)

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Przy moim bf zbyteczna jeszcze joha.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
tak.
to wersja bez joszki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
ok. dzięki panowie.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 53
własnie kończe jeta rezultaty są i mysle ze warto go spróbować a co skutków ubocznych tylko pierwsze 3 dni mnie telepało pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 465
Wczoraj pierwsza dawka 2 kapsy i powiem ze nawet stacki kreatynowe takie pobudzenia mi nie dawaly zjadelm o 20 dawke 2 kapsow i shotguna po treningu synthesize'a i mialem ciezko zasnac zaraz idzie druga porcja i bede biegac takze zobacze jak spalanie bo pobudzenia takiego jeszcze nie czulem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
a to dwaj koledzy powyżej bierzecie jet fuel pyro czy zwykly jet fuel?? Bo jak pyro to naprawde nie wiem jak to mozliwe zeby miec jakies sajdy xD

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple

Następny temat

Stack

WHEY premium