SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JESTEM NOWY PROSZE O POMOC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
witam czy mogł by ktos pomoc w ułozeniu diety na mase. mam 21 lat 63 kg waga 180cm wzrost,ogolnie jestem po szkole gastronomicznej i lubie urozmaicac sobie jakies dania. ogolnie ciezko mi dobrac jakad diete z forum poniewaz wstaje o godzinie 10 jem sniadanie i około 12/13 wybieram sie na siłownie gdyz pozniej czas mi na to nie pozwala.....ogolnie na diete jetsem w stanie poswiecic regularny czas,staz na siłowni 4 lata ogolnie ale teraz z przerwa roczna,cwicze juz od 3 miesiecy mam zakupione odzywki takie jak CREATINE MULTIPOWER 500g,glutamine 1400 olimp,gainerator olimp.prosze o pomoc z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 737
5-6 posiłków dziennie.
Unikaj cukrów prostych tj. coli, oranżad, chipsów, słodyczy, jasnego pieczywa.
Niestety nie ułożę Ci diety, ale mogę Ci dać wskazówkę jakie wartości odżywcze powinieneś spożywać:
2-3 g białka na kg masy
4-6 g węglowodanów na kg masy
1-2 g tłuszczy na kg masy
Jeśli chcesz rosnąć Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne powinno być na +

Przeczytaj jeszcze :
https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę__dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu, czas i tak upłynie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
a jezeli mogł bys podpowiedziec co np mogł bym zjesc wartosciowego po przebudzeniu i oczywiscie przed ttreningiem zazwyczaj robie sobie jeden posilek przed czyli płatki owsiane na mleku granulowanym z proszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
po przebudzeniu oczywiscie placek owsiany ;p masz mase kombinacji jak go przygotowac a po szkole gastronomicznej nie powinienes miec z tym problemu.
o 12 zjedz jakis ryz z kurakiem, do tego warzywa i oliwa z oliwe. oczywiscie ryz mozesz zastapic kasza lub makaronem pelnoziarnistym. mieso tak samo moze byc inne, ryba mile widziana :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
http://kulturystyka.pl/najsmaczniejsze-sniadanie-na-swiecie-masa/  masz na mysli cos takiego mniej wiecej tak takie omleta powiedzmy z dodatkiem platkow owsianych???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
tak. chyba jedno z popularniejszych dan. tutaj masz temat o tym, sporo stron jest https://www.sfd.pl/Placuszki_owsiane-t441175.html  :)
powiem szczerze ze ile ludzi tyle upodoban ja jednak mieszam lyzka platki owsiane gorskie z 3 jajkami i przyprawami (np cynamon, kakao, do piernika). nie namaczam tez wczesniej tych platkow. taka mase na rozgrzana patelke. szybko sie robi i jak dodam do tego jakis owoc albo poleje jogurtem to niebo w gebie dla mnie. mozesz tez zrobic na slono np sol, pieprz, troche wedzonej ryby i zielona pietruszka. tez super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Diety tutaj za darmo nikt nie układa. Zobacz sobie jak wyglądają diety innych użytkowników i jakie poprawki są w nich potrzebne. Rozpisz coś sam, a ktoś to sprawdzi. Przepisy do urozmaicenia masz w dziale Kuchnia SFD, tak czy inaczej trochę lektury przed Tobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 412
dzieki panowie widze troche lektóry przedemna ale to dobrze,oby do celu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciężka praca się opłaca! koniec redukcji

Następny temat

insanity

WHEY premium