SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężka praca się opłaca! koniec redukcji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6429

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Płeć

Mężczyzna

Waga

81

Wzrost

180

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

22

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

praca 5d/tyg

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

pon,pt,sob - siłownia, śr - ścianka wspinaczkowa lub basen

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

ykluczony cukier do minimum, więcej zdrowego jedzenia

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

astma oskrzelowa - nie przeszkadza mi to w ćw. siłowych, jedynie na bieżni mam problemy, ale walczę z wydolnością :)

Stosowana lub planowana suplementacja

BCAA, białko, przed-treningówka, ZMA, witaminy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
Witam, mam na imię Michał, temat założyłem w celu większej motywacji do działania, czyli redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, a zastąpienie jej zdrową masą :) w marcu 2012 moja waga wybiła 108kg, ogólne złe samopoczucie i brak chęci do wszystkiego, na szczęście pojawiła się osoba która zmotywowała mnie do działania :) obecnie 81kg czyli -27kg w 10 miesięcy, będę wstawiał zdjęcia z kwartalnymi odstępami, pierwsze załączone zdjęcie do tematu zostało zrobione na początku grudnia, przy wadze 85kg. Obecnie brak pytań ponieważ przez to 10 miesięcy ciężkiej pracy sporo zaczerpnąłem wiedzy, w miarę ogarnąłem swój jadłospis i jakoś to idzie :) waga, którą osiągnąłem zadowala mnie i obecnie chce się wyrzeźbić,bez zmiany wagi lub dobić do max 85kg Jeżeli, ktoś ma jakieś pytania proszę pisać ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ładnie Ci to poszło. masz moze foty jak sete ważyłeś, tak do porównania fotki?;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403

fotka z 98kg, niestety ze 108 nie mam, a szkoda :)

Zmieniony przez - el_michalo w dniu 2013-01-15 22:38:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17748
Klatka i góra brzucha bardzo ładnie wygląda z boku, w porównianiu z tym co było przy 98. Kolega wyżej ma racje przydało by się więcej zdjęć i w róznych niż bocznych pozach. Jest na +. Powodzenia i udanego rzeżbienia Jak będziesz miał jakieś rozterki, wątpliwości w sprawach treningu lub diety, śmiało pisz na forum, użytkownicy z pewnością coś doradzą

Zmieniony przez - Wolfclaw w dniu 2013-01-16 09:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9906
Gratuluje samozaparcia, ja redukuje 7 tydzień i już mi się dłuży tyle że startowałem max z 19% bf , tutaj 10 miesięczna praca, jestem pełen podziwu

You May Have My Body & My Soul, But You Will Never Touch My Pride!!!

Ochrzczeni w ogniu,
40 do jednego,
Duchem Spartanie,
Śmierć i chwała..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Gratulacje z pulpeta zmieniłeś swoją sylwetkę dobrą jak dla ciebie budowę. Jeszcze raz gratulacje samozaparcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 80 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 368
gratuluje, też walczę by w końcu zabrać się za siebie i chyba od jutra startuję na dobre !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67
Witam no ładnie poleciałeś też jestem aktualnie na redukcji. Miałbym kilka pytań można sie jakoś z Tobą skontaktować?

OsTrE LiBaCje, WyPaDy na KobiEty,BroWaRy na CzAs kto PieRwszY dO MeTy.
<<pozdro>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
Dziś postanowiłem zrobić fotkę przed cyklem na SAW Treca + mono

na dzień dzisiejszy(80kg) wyglądam tak :)

łapka trochę zmalała :/ ale siła została, w styczniu robiłem cykl na Plasmie BIG ZONE , moja ocena 4,5/5, siła do przodu oraz co mi się najbardziej podoba w końcu widać kable na przedramieniach :D





Zmieniony przez - el_michalo w dniu 2013-03-03 16:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
nie wciągaj brzucha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4403
tak myślałem, że ktoś napisze, ale mam strasznie nie proporcjonalną sylwetkę (żebra mi wystają w dolnej części) i wygląda jakbym wciągał, zresztą cały czas się zastanawiam, jak mocno będzie to widać, przy jeszcze mniejszym bfie :/

Zmieniony przez - el_michalo w dniu 2013-03-03 17:14:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta - wskazówki/pomoc.

Następny temat

JESTEM NOWY PROSZE O POMOC

WHEY premium