SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jść więcej...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2055
Czy brał którys z was coś na łaknienie przepisane przez lekarza?Bo ja ostatnio robie sobie dietke i nie moge jeść tyle ile powinienem(zwłaszcza wieczorem już przy ostatnich posiłkach)i mam zamiar pójść do lekarza żeby mi cos przepisał.

dudi

Jeżeli moja wypowiedz usatysfakcjonowala Cie to wynagrodz mnie dajac mi soga(prawy dolny rog)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
ja pije doozo wody i apetyt mam wiekszy.
a z aptecznych rzeczy Peritol (na recepte)- niemialem okazjii sproobowac ale ponoc jest skuteczne

pozdroovka Puff
Moderator dzialu UDERZANE Forum www.sfd.pl

www.dudi.pl
www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
NIC NA SILE ! Nie wrzucaj w siebie wiecej jedzenia niz moze tolerowac Twoj organizm. No chyba ze jestes niejadkiem obdarzonym do tego szybkim metabolizmem wtedy swoje wysilki mozesz czyms wspomoc. Na poczatek polecam np. multi sanostol. Kilka lyzek w ciagu dnia powinno skutecznie pobudzic laknienie.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są tez naturalne(nie apteczne) sposoby na zwiększenie apetytu, to przykładowy rozpis dwakowania róznych takich specyfików dla osoby ważącej 70 kg:
1) Pyłek pszczeli -3 tabletki dziennie
i lucerna -1 tabletka do każdego posiłku
Oba zawieraja białko,witaminy, enzymy i składniki mineralne poprawiające apetyt
2. Herbatka ziołowa
(z rumianku, kwiatu aloesu, imbiru) pij jak wodę w ciągu dnia -to podobno też pobudza apetyt(mój brat pije, co prawda dlatego, że lubi, ale w każdym razie zje wszystko)
3.Może powinieneś zadbać o więcej witaminy B1(tiaminy) w Twojej diecie, bo jej niedobór objawia się spadkiem apetytu.
Wejdź sobie na ten serwis(w nim jest dokładniej):
http://republika.pl/aloecom/htmle/sposoby_leczenia/apetyt.html


smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno cynamon pobudza apetyt. Jest nawet taka herbatka z cynamonem herbapolu. A najlepszy jest chyba Belriso z tąże przyprawą. Jak się zje jedno to się chce więcej i więcej :)
(Takie pyszne...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tylko, ze cynamom zwieksza apetyt poprzez przyspieszenie przemiany materii(hmm, może się mylę, ale wszędzie w serwisach o odchudzaniu cynamon wisi jako "wspomagacz")
a chyba nie o to dudi9910 chodzi...hmm, chociaż może jak się rozpędzi na tym belriso to nie skończy najlepiej niech spróbuje i sprawdzi co działa na niego Ja np jak zacznę jeść jabłka to nie mogę przestać

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2055
Dzięki chłopaki,sory że tak późno ale wczesniej nie miałem dostępu do neta

dudi

Jeżeli moja wypowiedz usatysfakcjonowala Cie to wynagrodz mnie dajac mi soga(prawy dolny rog)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Chłopaki Smoczku jak sie czujesz w nowej roli ?

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Si2uiel: jak zwykle, na forum mi to nie przeszkadza-bardzohehe, przynajmniej nikt o fotki nie pyta
zresztą to coś na kształt nobilitacji hehe, no bo wiesz, zawsze jakos bardziej mi sie podobali faceci

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
mnie takze

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 902
Ja slyszalem, ze drozdze browarne oprocz bogatego zrodla witaminy z grupy B jest niezlym "pobydzaczem" apetytu. Sam nie zauwazylem u siebie zmian podczas zazywania, ale ja ogolnie duzo jem i potrafie wchlonac ogromne ilosci jedzenia nawet bez "wspomagaczy" nawet jak nie jestem glodny

Siemet
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko na noc

Następny temat

Banany

WHEY premium