SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inicjacja ruchu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Jakies skrzywienie tam chyba jest ale bez tragedii.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5999
To to najważniejsze, że nie uniemożliwia poprawnego wykonania ćwiczeń :) Czy któryś z ruchów ściągania łopatek, w szczególności na drążku, jest prawidłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
To juz musi Tomq odpowiedzieć. On chcial zebys nagral taki film i to jego wizja.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Ściągnięcia łopatek ok. Jednak spróbuj jeszcze je opuścić w dół poprzez lekkie podciagniecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Pamiętajmy, że retrakcja łopatek to nie jest jedynie ich złączenie ale też ruch w dół, co wypina automatycznie klatkę piersiowa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5999
A jak to wygląda z przerwami między ćwiczeniami, robić je? Nigdy właściwie ich nie robiłem, zawsze między seriami tylko i od razu po skończeniu danego ćwiczenia przechodziłem od razu do kolejnego.


Zmieniony przez - Ootoris w dniu 2018-12-26 06:16:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Jeżeli mowa. O treningu obwodowym to nie ma. Konieczności robienia przerw. Inaczej jest w treningach typu fbw

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5999
Właśnie ćwiczę FBW :) Rozumiem, że jednak wtedy konieczne są? Jaki czas byłby optymalny, 2 minuty czy 3? I jeśli chodzi o czas między seriami, robię 2 minuty, czy mógłbym zejść do 1,5min jeśli chodzi o masę? Chciałem jakoś zoptymalizować czas wykonywania treningu, tak mniej więcej do godziny, ponieważ teraz zajmuje mi 1,5h, a wydaje mi się, że to trochę długo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
Tzn masz na myśli to że kończysz 3 serie danego ćwiczenia i wykonujesz bez odpoczynku kolejne ćwiczenie tak?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5999
Tak, w ten sposób dotychczas robiłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW pomoc

Następny temat

Wiosłowanie gryfem mocno łamanym

WHEY premium