SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile razy?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
Mam proste pytanie , lepiej ćwiczyć 3 czy 4 razy w tygodniu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
www.wrozka.pl 


dieta + karnet tak widzi to niwixodamus

z tym co masz w domku ćwicz ACt a raz w tygodniu pjaw sie na siłce i też rób ACT jak skompletujesz troche sprzeu lub będziesz docierał 3x w tyg na siłke myśl o planie masowym inacvzej możesz wbijać litry soku i nic to nie da ( oprócz wody )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
poczatkujacy przez 3 miechy 3 razy w tygodniu
po 3 miechach 4 razy w tygodniu
po 6 miechach mozesz juz nawet 5 razy generalnie zalezy od Ciebie i organizmu czy dajesz rade z dana intensywnoscia jezeli nie jestes przemeczony i masz caly czas ochote cwiczyc to wtedy wszystko jest ok a jak na odwrot to trzeba cwiczyc mniej proste

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
ehh...krotkie pytanie ale nieda sie na nie krotko odpowiedziec...wszystko zalezy...ja jestem zwolennikiem czestszego cwiczenie uwazam ze po kazdym treningu sie rosnie ale to powoduje koniecznosc zmniejszenia serii na dana partie...

powrot bedzie ciezki :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Rosniesz w czasie regeneracji nie w czasie treningu.

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
"poczatkujacy przez 3 miechy 3 razy w tygodniu
po 3 miechach 4 razy w tygodniu
po 6 miechach mozesz juz nawet 5 razy generalnie zalezy od Ciebie i organizmu czy dajesz rade z dana intensywnoscia jezeli nie jestes przemeczony i masz caly czas ochote cwiczyc to wtedy wszystko jest ok a jak na odwrot to trzeba cwiczyc mniej proste "

pierwsze słysze... o_0

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
3 miechy to za mały staż żeby już4x w tygodniu ćwiczyć wogóle nei wiem skąd to info

podłączam sie do reakcji saiba no i czekam na jakies info ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
no nie wiem ja zaczelem cwiczyc od poczatku przygody z silownia planem 4 dniowym trening-trening-wolne-trening-trening-wolne-wolne i jade tak juz dwa lata i nic mi nie jest wszystko zalezy od organizmu jak napisalem wytrzymujesz dana intensywnosc to tak cwicz nie dajesz rady zwolnij proste!!

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23953
"poczatkujacy przez 3 miechy 3 razy w tygodniu
po 3 miechach 4 razy w tygodniu
po 6 miechach mozesz juz nawet 5 razy generalnie zalezy od Ciebie i organizmu czy dajesz rade z dana intensywnoscia jezeli nie jestes przemeczony i masz caly czas ochote cwiczyc to wtedy wszystko jest ok a jak na odwrot to trzeba cwiczyc mniej proste "


eeee...a jak ćwiczysz 10 lat to co? ćwiczysz 9 razy w tygodniu?

wiele osób z bardzo długim stazem ćwiczą wciąż 3 razy w tygodniu...ćwicząc dwa razy w ty. takze mozna dobrze sie rozwinąc..a 5 razy to na mase chyba niespecjalnie..i do tego po tak krótkim czasie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
walic te cale rozpiski co kiedy ile itp...nizawodna rada eksperymentuj i obserwoj swoj organizm najlepsza recepta na sukces

powrot bedzie ciezki :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
To zależy od wielu czynnikow, priorytetów.
Trening na mase? rzeźbe? czy aeroby uważasz też za trening? na siłe? trójbój? etc...
Konkretniej napisz ocb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
oj czlowieku logiczne ze 5 razy w tygodniu to jest maks przecierz musi byc regeneracja,chodiz o to ze po 6 miesiacach twój organizm jest na tyle przygotowany do wysilku ze te 5 razy w tygodniu mu nie zaszkodzi i jak ktos ma czas nawet zaduzo czasu to moze sobie te 5 razy smigac!!pozatym czepiasz sie szczególow przeciez wiesz o co mi chodzi

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki

Następny temat

Kompleks wrodzony

WHEY premium