SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile Wpc ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1087
A można dawac twarog w ciagu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1651
Pewnie ze mozna, ale nie o kazdej porze. Nie nada sie przed treningiem bo sa tam wolnowchlanialne bialka. Na 2 sniadanie jest bardzo ok

Psychicziczny terror i wkuwanie na siłę, osz k***a mać jaki to był wysiłek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1087
Myslałem o wpc głownie przez to ze wyjdzie mi taniej jak piers, nie musze gotowac , ale skoro mowicie zeby zostac przy normalnym zarciu to tak wlasnie zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Po treningu wyrzuć banana i dodaj WPC+węgle, posiłek 5 tak jak wyżej napisane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1087
znaczy sie mam zrobic tak że zaraz po treningu wpc 30g + np 60 g ryzu a pół godziny pózniej 100g ryzu i piers?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
https://www.sfd.pl/Potreningowa_suplementacja__potreningowe_okno_anaboliczne-t699437.html
Zamiast ryzu do WPC dodaj carbo. Tak jest łatwiej. Ryz jak wrócisz po treningu do domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 439
wtrące pytanie do tematu ? czy długotrwałe (nawet kilkuletnie) przyjmowanie białka w prochu ma jakiś szkodliwy wpływ na nasz organizm, tzn. żołądek, jelita itp ?

Byle do przodu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
nikt tego nie wykazał. problemem nie jest sam fakt przyjmowania białka (chyba, że w astronomicznych dawkach), ale co najwyżej dodatki typu słodziki czy barwniki których długotrwałe przyjmowanie, zwłaszcza w dużych ilościach - jest pewnego rodzaju niewiadomą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 439
hmmm no właśnie i to jak się okazuje jest dobre pytanie :) dzięki za odpowiedz :)

Byle do przodu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Producenci zwykle zalecają by nie przekraczać prochem 30% dziennego zapotrzebowania. Ale w trudne dni zdarzało mi się leciec nawet w 50%(150g białka z WPC)i było ok. Ale ja z tym którym smakuje ostrowia;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminostar BCAA Powder

Następny temat

ZESTAWIK ZA 400ZL REDUKCJA

WHEY premium