SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idzie nowe - czy lepsze? Rynek pokaze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
ktos napisał ze sa ludzie ktorych stac zeby placic 4800 zl za silownie na rok, tylko ze moim zdaniem ci ludzie nie kupuja odzywek a jesli juz to maja male pojecie o "kulturystyce", oni chyba cwicza zeby ładnie wygladac a nie zeby byc napakowanym.Niw widziałem zadnego dyrektora czy menagera -kulturysty , majacego nedzne 45 w bicu, wiekszosc cwiczacych skrobie pare złotych na najtansze odzywki .Nie twierdze ze ludzie nie kupuja drogich odzywek ale to mniejszosc.dziekuje to była taka luzna dygresja

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ja chce CI sogi dac za free na konkurs a Ty marudzisz?

ja marudze ??:D
gdzies bym smial :D:D:D

pozaty.. kanara nie bedzie w krk wiec lypa z tegp planu.

o ile wiem bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra szefie ja Ci przeleje a Ty cos wymysl hrhr
byle ciekawe
a w kRK w takim razie beda inne tematy oj będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
:D mowie nic mi nie przelewac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 109 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 641
Jezeli zatem przecietny cwiczacy nie wyda wiecej niz 100 zl na suplementy miesiecznie, to tak naprawde nie bedzie mial z tego zadnych efektow, wartych tych 100 zl. Moze zatem nie marnowac 1200 zl rocznie na 12 miesiecy wspomagania odzywkowego, tylko od razu kupic anaboliki i suplementy na cylk 8 tygodniowy, zrobic mase i pozostale 10 miesiecy podtrzymywac, normalnie jedzac ? Czy nie ma w tym sensu ?
Suplementy to sciema.

CYPERPAKER KRZYSZTOF STEPNIEWSKI TO PRZEMYTNIK STERYDOW I SUPLEMENTOW. DZIALA OD 5 LAT NA RYNKU MIEDZYNARODOWYM JAKO RUSSIAN BODYBUILDER I SPRZEDAJE KOKS. SCIAGA DO POLSKI SUPLEMENTY I NIE PLACI CEL, PODATKU I ZUSU. OSZUKUJE LUDZI, NIE PLACI IM W TERMINIE I PODRABIA SUPLE. JEGO SERIA HOLLYWOOOD LABS TO CZYSTA SCIEMA. SNI TO BYLA LIPA, ODEBRANO MU LICENCJE POD KONIEC 2006. TEN ZLODZIEJ I KLAMCA NICZEGO NIE POTRAFI ZROBIC. KASE, JAKA WYCIAGA Z NASZYCH KIESZENI WYDAJE NA CIPKI I SAMOCHODY TERENOWE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli, Tunfish, koksy zaspokoja moje zapotzrebowanie na witaminy, mineraly, bialko, aminokwasy, nie bede musial lykac nic na sen, nastroj (5-htp), nic na speeda (kofeinka, efedrynka), kreatynki tez sie nie bedzie oplacalo kupowac, bo po co... asparginu, q10, cynku, saw palmetto itp tez nie bo koksy sa rewelacyjne na uklad krazenia, prostate itp...

rzeczywiscie zamieniam ww suple na ome.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Kreta, ZMA, efka, kofa, q10, vit E, bcomplex, omega3 (EPA EFA) - na to zawsze warto wydać kase i nie widze cyklu SAA bez tego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
góral - biospec
biniu - om
a teraz tunczyk znowu o tych swoich koksach
ja juz jestem zamotany na amen.......
jakas instrukcja obslugi do tego posta by sie przydala.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elit ja tez srednio widze koksy bez supli...
czepiam sie 'suple to sciema' 'koksy lepsze od supli'...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
tunafish pewnie ze sciema.Ja cwiczyłem na sucho , bez zadnych odzywek, kreatyny , nawet diety nie mialem i zrobiłem 43 w bicu , nie uwazam ze to jest duzo, wrecz przeciwnie ale dało sie .Sa tu pewnie ludzie ktorzy wywalili kupe kasy a nawet tego nie maja(chodzi mi o efekt, bo nie szczyce sie iloscia cm tu czy tam , to bez sensu ale cwiczy sie po cos? tak mysle), co prawda potrzebowałem troche czasu na to, ale z drugiej strony jak bede mogł to kupie sobie odzywek, peło, heh odbije sobie za te wszystkie lata. Zaraz jakiś "znawca" mnie zjedzie ale cóz hah....

..........

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po odzywakch jest tłuszcz?

Następny temat

Masa - potrzebna pomoc!!!

WHEY premium