SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idzie nowe - czy lepsze? Rynek pokaze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bimek, niestety ale w tej branży nie wszyscy w ten 21 wiek weszli, niezależnie czy to przyszłość czy teraźniejszość
A co do Biospeca to pewnie przypadkiem jest, że najlepiej wchodzą mu te marki o których ja nigdy nie słyszałem, choć siedzę w branży 10 lat a które akurat zaczął ktoś do Polski sprowadzać sądząc po reklamie w najnowszej "KiF"

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
zaraz tam ktoś
R.O. to nie byle jaki ktoś !!
ENC - europejskie centrum odzywkowe ,w koncu !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
son - ty siedzisz w branzy 10 lat a tylko ograniczasz sie do vitalmaxa
ja testuje suple od 20 lat a zaczynalem od olimpa i weidera angielskiego
i przez te lata poznalem rynek europejski i amerykanski ktory ciagle sie zmienia / sa lepsze i gorsze firmy / dlatego mam swoje zdanie i moge dzielic sie spostrzerzeniami z innymi bo hadal trenuje i poznaje na sobie dzialanie tych czy innych suplementow.twoje uwagi sa nie na miejscu i nie na temat.z panem orzechowskim znam sie kiedy trenowal chojnackiegi i strzelinskiego i to co robi na rynku odzywkowym to dobra robota.
kiedys przedstawilem swoja liste firm ktore sa w polsce a ktore wedlug mnie powinny byc i nadal poszukuje - taka mam nature!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Brzmi całkiem nieźle.
Zapachniało Europą na naszym skromnym sfd.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Biospec, akurat Vitalmaxem zajmuję się dopiero od roku natomiast cały czas sklep (prawdopodobnie największy w Polsce), gdzie codziennie słucham opinii klientów na temat firm i konkretnych odżywek.
Od kilku lat jeżdżę co roku na FIBO, jestem obecny na większości zawodów w Polsce, dostaję pełno katalogów zachodnich firm i jestem na bieżąco.
Znam całą czołówkę zawodników, sam trenuję i biorę całą masę suplementów.
Więc zdanie że ograniczam się do Vitalmaxa jest nieprawdziwe.
A jeśli chodzi o wypowiedź że moje uwagi są nie na miejscu, to myślę że są na miejscu, bo siedzę na sfd 3 lata i tu nie ma przypadków.
Każdy kto zbytnio coś promował, na początku niby z pasji, okazywał się mieć w tym interes. Za długo tu siedzę żeby wierzyć w takie przypadki że akurat chwalisz przypadkowo to co P.Orzechowski wprowadza na rynek, tym bardziej że to europejska 2 liga.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dlaczego w twoich odpowiedziach piszesz tylko i wylacznie o vitalmaxie?
-jaka to liga to osadza klienci - natomiast pana orzechowskiego cenie za jego fachowosc z ktorej na poczatku mojej kariery duzo skorzystalem i nadal jesli to mozliwe korzystam - na forum jestem calkowicie bezinteresownie mimo twoich ciaglych aluzji pod moim adresem!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Z tymi ciągłymi aluzjami do Ciebie to chyba przesadzasz, bezpośrednio do Ciebie odezwałem się może ze 2-3 razy na sfd.
A wypowiadam się o Vitalmaxie dlatego, że jestem dystrybutorem tej firmy na Polskę i jeśli jest mowa o Vitalmaxie to jestem pierwszą osobą która ma na ten temat coś do powiedzenia, to chyba normalne.
I co najważniejsze, nie kryję się z tym i nie kryłem chyba z rok przed wejściem na rynek.
Natomiast możesz mi pokazać post w dziale suplementacja, w którym nie pytany zachwalam swoją firmę.
A mam wiedzę o całym rynku w Polsce, nie tylko z własnego doświadczenia, ale od klientów i z sfd.
Jeśli chodzi o Pana Orzechowskiego to osobiście go nie znam, więc nic na jego temat nie powiem, kiedyś tylko był na jego temat bardzo nieprzychylny artykuł w SdW , ale ja osobiście nic na jego temat nie wiem, być może jest taki ok jak mówisz.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Troche nie na temat ale spoko - fajnie poczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
bimek mam tylko prawo jazdy.. w razie czego jakbyś z kanarem za bardzo polubił XXI wiek - wiek l-karnityny




wracając do nowoczesnych preparatów dlaczego nikt nie ma tego produktu:
OPTIMUM NUTRITION
After Max TM 2000g

skład
Calories 330
Total Fat 5g 8%
Saturated Fat 2.5 g
Total Carbohydrate 40 g
Sugars 5 g
Protein 40 g

Sodium 170 mg
Potassium 528 mg

Creatine Monohydrate 5 g *
L-Glutamine 5 g *
Taurine 1 g *
Aminogen® 250 mg *
Carbogen® 250 mg *

+22 witaminy i minerały po 20-50% dz.z.

^ Daily Value not established
* Percent Daily Values are based on a 2,000 calorie diet

Other Ingredients: Proprietary Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Glutamine Peptides, Whey Protein Isolate, Hydrolyzed Whey Peptides), Maltodextrin, Cocoa, Natural and Artificial Flavors, Salt, Acesulfame Potassium, Vitamin/Mineral Blend (Ascorbic Acid, d-alpha Tocopheryl Succinate, Maltodextrin, Niacinamide, d-Calcium Pantothenate, Pyridoxine Hydrochloride, Chromium Polynicotinate, Riboflavin, Vitamin A Palmitate, Biotin, Folic Acid, Cholecalciferol, Cyanocobalamin), Sucralose (Splenda® Brand).



cena za 2000g by wychodziła ok. 150-160zł. Mysle że i ludzie starej szkoły i nowej szkoły stosują sami tego typu mixy. Zapewne i Son i Biospec jak i ja.
A produktu nie ma!
a wy sie klocicie o to co jest..


Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2004-09-08 18:30:41

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Czemu niki nie ma?
A zastanów się nad zasadnością tego produktu.Zarówno stosowania go jak i ceny.
Pzdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po odzywakch jest tłuszcz?

Następny temat

Masa - potrzebna pomoc!!!

WHEY premium