SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idzie nowe - czy lepsze? Rynek pokaze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Dla mnie rowniez zadna rewelacja. Za ta kase lepiej sobie zrobic pozadny cykl na mono + jablko + witaminki.
Wg. mnie klienci tego nie lykna bo jest za drogie na Polski rynek, sam by wolal polecic Trans-X Scitec ew. CreaMass Hitec, a klienta namowilbym zeby te pozostale 80 zl wydal na mleczko, owsianke i twarozki

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hehe pisałem wypowiedź - taką jak miętas - ale ją skasowałem bo stwierdziłem że nie ma sensu tego pisać
dzięki miętas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
goral - dlaczego mowisz ze nie lykna bo za droge?!?
lykną i to calkiem spora liczba ludzi ktorzy cenia sobie jakosc produktu a nie tak jak ty ograniczaja sie do cen- zobacz jakimi samochodami jezdza rodacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 417 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2716
Pewnie, że łykną. W Warszawie jest conajmniej 20 siłowni, gdzie miesięczna opłata członkowska to 400zł albo wiecej. Ludzi stać na płacenie za klub te 4800 zł rocznie. Stać ich też na 500 zł miesięcznie na suplementy i nie są to hardcorowcy. Cwiczą dla zdrowia i kupują sobie raczej gadżety niż prawdziwe suplementy

Woznica
Lepiej na koźle, niż pod wozem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Bio ale tutaj nie chodzi o jakosc, tylko o stosunek ceny do jakosci. Jezeli masz ten sam efekt lub marginalnie gorszy za polowe kasy to ja osobiscie bym nie przeplacal i wiem, ze wiele osob takze, chyba ze je "uswiadomi" inaczej sprytny sprzedawca. Optimum ma teraz wiele ciekawych produktow, ktore staly sie atrakcyjne cenowo dla przecietnego Polaka, ale ten raczej Polski nie zawojuje w kategori: "kreatyny i odzywki ja zawierajace"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
bisospec, moze i masz racje, ze pewna ilosc osoob nabedzie ww. prodookt, ale imo beda to wylacznie osoby, ktoore na niego stac ploos dodatek w postaci person, ktoore mialy kaprys 'degoostacji'

dla przecietnego 'kooltoorysty' - czytaj /zazwyczaj/ NASTOLATKA - taka odzywka nie jest w zasiegu reki; dlaczego?... cena

/i prosze - w ramach komentarzu nie roob wykladu z motoryzacji - dzieki wielkie/

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Thx Grasia za support

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
prosze, choc tu nawet nie chodzi o celowy support, ale imo... realistyczne/racjonalne podejscie
/bez urazy dla nikogo - uwaga niepersonalna/

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-09-10 08:49:48

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego na sile wmawiacie ciagle na forum i w kazdym poscie ze mlodzi adepci cwiczen musza stosowac tanie odzywki - pozwolcie im decydowac- mamy wolny rynek i wolny wybor- po co wmawiac im ze ich nie stac- popadna w kompleksy - niech biora co najlepsze bez wzgledu na cene!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
nie krzycz, ok?

po droogie nikt nikomu nie wmawia - maja rozoom? maja; maja wolna wole? owszem; wiec wyboor bedzie ich; to nie jest jakas propaganda 'drogie odzywki sa beee, a tanie ok', to jest realizm drogi biospecu

jesli stac takiego adepta, bo zarabia, ma zamoznych rodzicoow, babcie dajace wysokie kieszonkowe... ok... broni mu ktos? ale zrozoom, ze nie kazdy jest tak ustawiony jak ty; moze bedzie w przyszlosci, czego im zycze...

"niech biora co najlepsze bez wzgledu na cene!!!!" - nawet gdy bedzie ich stac, by koopic kolpaki od mercedesa niz caly samochood...? /nie mercedes/
pytanie retoryczne, nie oczekooje odpowiedzi, gdyz poniekad sie jej domyslam

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-09-10 08:58:23

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po odzywakch jest tłuszcz?

Następny temat

Masa - potrzebna pomoc!!!

WHEY premium