SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idzie nowe - czy lepsze? Rynek pokaze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Ja bym powiedział - fanatycy.. a jak ci sie nie chce pisać to nie pisz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
komu zielenine
komu :D ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
goral- to ty jestes sprzedawca i twoim obowiazkiem jest sledzic ceny na necie a nie pisac bez sprawdzenia nieaktualne ceny czy osadzac dany produkt po sprzedazy bo nie robisz tego obiektywnie,dam ci przyklad
112 -96 = 16 zł roznicy
elite- ja nie mam niegraniczonych funduszy na suplementy jak kazdy dlatego szukam najlepszych i najskuteczniejszych w dobrej cenie.
w budowaniu miesni i treningu nie ma połsrodkow albo dajesz organizmowi co najlepsze i osiagasz rezultaty albo slabe czy niesprawdzone i nie ma rezultatow - takie jest zycie o czym przekonacie sie gdy dozyjecie mojego wieku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Nieraz cos pizgniesz madrego, ale wiekszosc Twoich postow to jedna wielka reklama, w sumie kazdy ma prawo do swojego zdania, ale bez przesady. Kazdy logicznie myslacy forumowicz dobrze wie o co w tym wszystkim chodzi.

Prosze bardzo oto czesc Twoich wypowiedzi z ostatniego miesiaca:

>>> Autor: BIOSPEC <<<

"z bialek to polecam serwatkowe np Prolact phytochema -smaczna i nie powoduje obciazenia podczas treningu ale lepszym rozwiazanie sa aminokwasy serwatkowe a idealem BCAA to najleszy antykatabolik "

"po co ci taki zestaw listopadowy chyba ze masz za duzo kasy przed gwiazdka
wystarczy gainer lub bialko i duzo cierpliwosci do treningu
zestaw ktory zaplanowales to mozesz za 2-3 lata stosowac poniewaz towj organizm nie ma narazie takich mozliwosci aby to wszystko przyswoic
jesli chodzi o BCAA to w obecnej chwili na polskim rynku najlepiej wychodza Phytochema bo 2 gramy BCAA kosztują 1 zl - polecam "

"jesli nie masz klopotow z tłuszczykiem to MP KREATYNA 2kg 220 zl + 5 kg MASS GAINER za 240 z phytochema = 440 zl
jesli boisz sie tluszczyku to MP KREATYNE 2 kg 220 zl + 325 AMINO TABS za 120 zl tez z phytochema = 340 zl
prosto i skutecznie! wybor nalezy do ciebie ! "

"ja polecam wypijac kompleksowy posiłek typu Active Rx czy Myoplex poniewaz ma one wszytkie skladniki pelnowartoscioweg posilku i wygodna forme-saszetka "

"polecam Prolacta Phytochema o smaku waniliowym-pije od 2 lat nie trafilem na razie!!! na nic smaczniejszego - chociaz podczas tegorocznych targow fibbo juz kilka innych mi zasmakowalo ale to sa odzywki narazie niedostepne na terenie Polski / np.labrada /"

"ja stosuję cykl na mase na phytochemie:
MP Creatin - 1 miarka prze i po treningu
BCAA -4 gramy przed i po treningu
Amino tabs - 5 tabletek rano i wieczorem przed snem
Prolact - 2 porcje dzeinnie po 30 g miedzy posilkami
to moj obecny cykl - trenuje 5 razy w tygodniu silowke
codziennie 60 minut aerobow rano na czczo - waga z 94 skoczyla na 98 po 3 tygodniach bez specjalnego otluszczenia - koszt okolo 600 -700 zł"

"polecam takze MP Creatin plus 10 gram glutaminy - sila i twarda masa
kiedys po MP stosowalem 2 tygodniowy cykl 5 gram Kreatyne Puryvate plus
10 Glutamina i 50 g Carbo i nadal poprawialem wyniki silowe."

"polecam RED KICKA z mulipowera / sklep SFG / lub ENERGY ACTIVATOR z phytochen / strona internetowa/ dobre i skuteczne"

"bull ile masz porcji bialka w biogenisie ktory obecnie stosujesz
relacja /cena - gramatura- cena 1 porcji /
ostatnio kupilem 4 kg waniliowego Prolacta z phytochema / 133 porcje za 330 zl to daje 2,5 zl jedna porcje 30 gramowego pysznego bialka koncentratu serwatki w smaku przypominjacym lody waniliowe-mmmmm-pycha"

"szoho a skad wiesz ze ma malo kasy ? moze chce troche zainwestowac w siebie? dajmu mu samemu podjac decyzje?!?!
polecam Ci MP Kreatynae / kompleks kreatynowy razem z carbo/ z phytochema i do tego Gain Fast z universala / bogaty gainerek / a dla uzupelnienia bialeczko z treca "

"gainer - fast gain- universal
aminokwasy - amino tabs - phytochema lub amino 1900 - universal
serwatka - prolact - pchytochema
glutamina - weider, phytochem, vitalmax,universal
zma - trec, universal,scifit
oto moje propozycje"

"dlatego stosuje glutamine po 5 g po treningu z carbo i na noc z aminokwasami ,tribulesem, avena sativa i zma a na drugi dzien wstaje wypoczety i gotowy do nastepnego treningu"

"gainery- weider, universal, pytochem
bialka - phytochem,trec, biotech
na stronie phytochemgym maja profesjonalny do miksowania shakow do silowni -polecam kupilem sobie do domu."

"www.phytochemgym.com - moze cos jeszcze znajdziesz ciekawego - powodzenia"

"bul daj mi adres na priva to ci troche probek do smaku przesle."

" kreatynowy komplex / MP Kreatyna lub Cell Pro/
gainer / fast gain lub mega mass 4000/
aminokwasy/ amino 1900 lub amino tabs/ "

"po co kombinowac samemu jak sa gotowe i sprawdzone rzeczy jak np.MP CREATIN"

"aminokwasy proste polecam:
universal,phytochem,multipower,biotech, mdoblu you,steromax
aminokwasy rozgalezione bcaa polecam:
weider,phytochem,performance, unicerssal,multipower,mdoblu you"

"na mnie ten tribulus nie dziala
ostatnio dostalem na prob e TRIBUSTERON z biotecha i ACETYBOL z steromaxa - dobre i bardzo mocne rzeczy- super-polecam"

"sprobuj z wyzszej polki - multipowera, phytochema lub biotecha "

"napewno z carbo ale zdecydowanie polecam w kompleksie z carbo,glutamina,tauryna,ryboza,witaminami i mineralami taki jak MP CREATIN z phytochema czy LAVA universala - masz wszystko co trzeba w odpowiednich dawkach - do tego bialeczko, dieta, dobry trening i masa gwarantowana!!!"

"kreatyne polecam z multipowera,biotecha,universala,weidera,phytochema,steromaxa,perforamca"

"pamietaj ze kupowac ekstrakt z tribulusa bo tylko taka forma tej rosliny posiada substancje biologicznie czynne - firmy nie podaje - poczytaj etykiety - na mnie osobiscie najbardziej dziala - biotech,phytochem,twinlab- nie poczulem wcale-olimpa 90,nutrenda,sni."

"animal pack - super moc na trening na tym zestawie sie trenuje na podwojnych obrotach - wczesniej stosowalem megabolic pack / weidera /
a obecnie od 2 tygodni power pack / steromax/- podobne sklady i dzialanie"

Do ulubionych firm zapomniales dodac nowa extra firme BIO-TECH

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Goral hhehe... ja juz takie sledztwo zrobilem 100 lat temu i pisalem w poscie Czarnucha... szkoda Twojego czasu...

O/T - BIniu.. mam 1800 IS'owych sogow na oddanie.. wymyslisz jaksi fajny konkurs?? ale taki naprawde fajny cobysmy skorzystali;pp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
W sumie racja stracilem 40 minut na wyszukiwanie <heh>
Biospec polecaj swoje sprawdzone produkty najlepiej ze sklep SFD i nie bede miec zadnych obiekcji

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
goral -jak bym czytal ,,Trybune Ludu'' z czasow komunistycznych - wyrwane fragmenty z tekstow ,kompletnie bez ladu i skladu!!!
chyba nie za duzo masz klientow w sklepie skoro w czasie pracy bawisz sie w takie bzdety?!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Godziny pracy sam sobie ustalam, a glownie to jest wieczor+duza czesc nocy, dziwnie mnie wciagnal ten post i stracilem caly ranek w sumie na nic

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
om jakie wymyslanie ??:D

pogadaj z kanarem przy piwku niedlugo :D

nie ma to jak real :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chce CI sogi dac za free na konkurs a Ty marudzisz?
pozaty.. kanara nie bedzie w krk wiec lypa z tegp planu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po odzywakch jest tłuszcz?

Następny temat

Masa - potrzebna pomoc!!!

WHEY premium