SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idzie nowe - czy lepsze? Rynek pokaze.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Ta i jeszcze co, dlatego ze my w przeciwienstwie do Ciebie jestesmy uczciwi i lojalni wobec klientow/osob ktore prosza o porade, a naszym jedynym celem nie jest wciskanie drogich produktow, ktore w dzialaniu niczym sie nie roznia od tanszych odpowiednikow. Nawet jak ktos chce wydac 300 zl to lepiej niech ma 4-5 produktow niz 2 drogie (firm, ktore Ty nachalnie promujesz na SFD - napewno mi sie tylko tak nie wydaje ) efekt na 100% bedzie lepszy.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze nie krzycze tylko wyrazam swoje wlasne zdanie!!!
mi nikt nic nie daje a stosuje rozne suplementy wlasnie ze wzgledow czysto ekonomicznych bo przez 20 lat nauczylem sie tego na wlasnej skorze ze kupowanie tanich suplementow konczy sie brakiem spodziewanych efektow i sklania szczegolnie mlodych ludzi by siegnac po zakazane koksy - wielu moich znajomych tak wlasnie zrobilo nie widzac efektow siegneli po koksy i bardzo zle skonczyli - dobre suplementy maja swoja cene i tego jakbyscie nie pisali nie ziemicie bo potrzeba dobrych surowcow aby one powstaly i co najwazniejsze szczegolnie dla mnie działaly!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
"po pierwsze nie krzycze tylko wyrazam swoje wlasne zdanie!!! " <- a to -> "!!!" mozna ciszej wyrazic

pozdrawiam i wracam do pracy

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
biospec czy Ty myślisz że rozmawiasz z dziećmi?

Wytłumacz nam zatem dlaczego Phytochem ma tak wysokie ceny.
Ja odpowiedź doskonale znam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Pyton1 reaktywacja?

Prosty przyklad brales kreatyne Phytochem? (z racji tego, ze uwielbiasz ta firme na 100% stosowales, jak bys mogl przeoczyc ten wspanialy suplement).

Kreatyna Phytochem 500 g 112 zl
Kreatyna Vitalmax 500 g 50 zl

Zastosuj ta druga i wypowiedz sie o efektach. 62 zl roznicy, w dodatku na vitalmaxie ludzie odnotowuja lepsze rezulataty pomimo tego, ze jest tani. Jak to wytlumaczysz? Za te 62 zl wolalbym kupic dziewczynie kwiatki i zabrac ja na pizze.

Widac ze jestes niereformowalny, wiec nasza dyskusja nie ma raczej dalszego sensu, chyba ze sam bedziesz o to zabiegac
Pozdrawiam i zycze milego dnia.

PS. Zastanawia mnie jak ktos mogl Cie wlaczyc do elity SFD, skoro prawisz takie herezje...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak znasz odpowiedz to szkoda mego czasu!
ja tylko uzyskalem oszczednosci w moich wydatkach na suplementy w granicach 30-40 % gdy stosuje odzywki markowe bo dawki sa bardzo wysokie a przedewszystkim skuteczniejsze / obecnie waze 100 kg przy 18 % tkance tluszczowe - badanie z 07,09,2004 /
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
"stosuje odzywki markowe "

ktore to marki?

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
goral - taki uczciwy jestes to dlaczego piszesz ze kreatna phytochema kosztuje 112 zł za 500 g - spojrz na stone bo tam jest inaczej
- 500 g za 99 zł - chyba ze ty taka cene masz w swoim sklepie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moje markowe firmy to:
universal,phytochem,weider,bms,scitech,performans,mdouble you,steromax,multipower,inkosport,twinlab,labrada,prolab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Podaj swoją wersję.
99 za 500g to tanio?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy po odzywakch jest tłuszcz?

Następny temat

Masa - potrzebna pomoc!!!

WHEY premium