SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idealne powtórzenie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Kruszek-fajnie,że wkładasz wiele pracy w Forum-mała uwaga jednak-wiele razy była o tym mowa-PODAJEMY ŹRÓDŁA MATERIAŁÓW...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No a apropos Munzera to raczej słaby przykład dla młodych-zmarł bo przeholował z koksem....i raczej nie dzięki wspaiałej wiedzy o powtórzeniach miał sylwetkę jaką miał...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Oki już podaje żródło: jest to magazym wszystkim znany a mianowicie FLEX, jeszcze za czasów kiedy mieli bardzo ciekawe artykuły i moim zdaniem żadne czasopismo nie było tak poczytne, teraz jest to kulturystyczne bravo i nie kupuje tego. Co do Muznera to Size mi mówił że zmarł podczas oczyszczania ścian żołądka. Co do zworu do naśladowania to jest dla mnie jeden taki kulturysta; Dorian Yates z którego odejściem od wyczynowego uprawiania tego sportu rozpoczął się czas panowania kanciastych sylwetek, odstających brzuchów i płytkich charakterów...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez niechce tak wyglądac!!!!!!!!!
pozdrawiam

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=40754 glosowac na TAK
daruje sobei komentarzu o zydkach(tak jak Brutus chcial)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Tu się zgadzam Dorian był chyba ostatnim(przynajmniej narazie tak się to zapowiada) Mr>O który zachował mimo masy niezłe kształty i sylwetkę.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Przedewszystkim podobał mi się jego charakter, ten człowiek miał niesamowicie mocny charakter, gdy czytałem co mu się przytrafiło trzy tygodnie przed ostatnią Olympią byłem pełen podziwu, niewielu by się podniosło po takim ciosie a on był wytrwały i wystąpił udowadniając że nawet kiedy wiatr nie sprzyja można dobić do portu i to jest to za co go cenię, upór i cierpliwość. Takiego kulturysty już niestety nie będzie...

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957


Zachęcam młodych..

"W cierpieniu rodzi się mądrość pozwalająca docenić piękno zycia"

*Członek Mafii SFD*
*Etatowy spinacz do papieru w drukarni w Wąchocku*

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10588
a co z Ronnie Collemanem? moim zdaniem on ma lepsza sylwetke od Doriana(ale to tylko moje zdanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
sylwetke ...

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
przepraszam ze sie wtrace, ale Colman to juz dla mnei przestal byc czlowiekiem a stal sie tucznikiem....
Colman bardzo ladnie wygladal wtedy gdy startowal w Warszawie - nie pamietam ktory to byl rok.... a moze to byly Katowice????
To jest moj kulturystyczny idal. Proporcje, symetria, odrobina finezji... a nie gora miecha.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę

Następny temat

czy mam szansę na jakiś zawodach

WHEY premium