SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I Ogólnopolskie Wiosenne Mistrzostwa SFD w Muscle Up

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tomek oglądaliśmy już z konikiem (Mariuszem) Twoje filmy jesteś b dobry.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-02-06 10:13:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 735
Przygotwania u nas pełną parą :) Dobrze, że teraz wszyscy będą mieli w finałach równe szanse bo każdy będzie robił na takim samym drągu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2075
Masti nie top sectet ale nie mam filmow z treningu:p narazie wracam do formy po ciezkim nadciagnieciu miesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
To życzyc tylko powrotu do pełnej formy pozostaje...

W regulaminie rzeczywiście nie ujałem przypadku równej ilości powtórzeń.

Myslę,że najlepiej bedzie zrobić na miejscu dogrywke,dwie trzy- aż do skutku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2075
nintruz ile to wszystko wazy?:)

moglibyscie sie pochwalic Waszymi osiagami w mu? chcialbym miec jeszcze wieksza motywacje na treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
,,nintruz'' -TOMEK- WWWWOOOWWW - Kogo ja widzę. Kurde nie spodziewałem się Ciebie w kręgu zawodów, miłe dla mnie zaskoczenie.
Już od dłuższego czasu Cie obserwuję, a tu taka bomba. Twoja MOC będzie wielka na zawodach, czuję to.
No, to teraz mogę powiedzieć że szykują się sami Najlepsi z Polski widząc po zapisach.
Panowie - Świetna robota i do zobaczenia najpierw w kwalifikacjach, później na zawodach.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
Plakaty juz wisza na siłowniach,drażkach,nadłóżkiem,biurkiem...???
Jak już wiiszą -wstawcie zdjęciamiejsc z plakatami...
Przypominam-tu jest link do wydruku na domowej drukarce,mozna tez w wiekszym rozmiarze wydrókować w punktach druku wielkoformatowego-kilka złotych i ma się fajny plakat...



http://kulturystyka.pl/plakat_muscleUP.jpg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 257
Kajakarz się zgłasza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10070 Napisanych postów 30403 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728848
podaj do jakiej konkurencji oraz swój wzrost i wagę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 257
Dwubój :)
Wzrost : 178cm
Waga : 70kg

PS: Na kiedy ten filmik?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

creatyna podczas grypy

Następny temat

Skutki uboczne po reduktorach tłuszczu

WHEY premium