SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wakacyjny konkurs "Bring Sally Up" wg Tsubame33

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1548 Napisanych postów 3742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 311938
Obiecałam, wiec wrzucam moje 5 groszy

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2234 Napisanych postów 6601 Wiek 48 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 521653
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1548 Napisanych postów 3742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 311938
Paatik
Brawo Tsu! Nie wiem jak reszta - ale ja jestem pod wrażeniem!

Paatik, to fajny trening wyszedł z rana szczególnie te przysiady się przyjęły, brzuszki robiłam też dwa razy, bo za pierwszym źle nagrałam... tak, że jeszcze pewnie to powtórzę pompki robiłam jako pierwsze, wiec oczywiście sie pomyliłam w trakcie, ale drugi raz juz nie nagrywałam.

Juz widzę, ze brzuszki do poprawy, bo zapomniałam, ze ręce za głową maja być

Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-08-09 11:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1638 Napisanych postów 6707 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 526136
Pompki również do poprawy. O ile mnie wzrok nie myli, masz o jedno krzesło za dużo

When you have to shoot...Shoot! Don't talk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2255 Napisanych postów 8606 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496151
Tsu ciesze się, że jesteś Ale zaszalałaś z filmami.

Za pompki szacun, Ty to masz moc Pamiętasz, że w tym konkrsuie jest również wersja łatwiejsza dla kobiet?
Przy 7 powtórzeniu mały błąd, ale szybko poprawione. Zrobione aż 16, ładnie.

W podciąganiu 6, ostatnie już trochę opóźnione Tu tez mamy ułatwienie, moze byc guma.

Dokumentacja wagi hantli profesjonalna Trochę brakuje głębokości przysiadów w niektórych powtórzeniach i nie widac dokładnie, ale mam nadzieję, że nie opierasz łokci o nogi.

W brzuszkach ręce za głową i dobrze jakby stopy było widać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
_Szajba_
Pompki również do poprawy. O ile mnie wzrok nie myli, masz o jedno krzesło za dużo

Damskich mam już dość, to mierzenie wysokości jest upierdliwe wole zrobić mniej, a po swojemu
Brzuszki już poprawiłam, znów bez stóp... coś się zmieścić nie mogę w kadrze ale chyba w czwartym powt. za bardzo wie wychyliłam i widać, że się o nic nie zapieram

Za to w podciaganiu nie wykluczam użycia gumy w przyszłości, choć będę mieć problem z udokumentowaniem jej oporu, bo nic nie jest na niej napisane i już nie pamietam ile to było... ale poszperam, może znajdę na Allegro.

W przysiadach nie opierałam łokci, chociaż korciło pod koniec nast. razem spróbuje trzymać hantla wyżej.

Viki, czuje, że brzuszków w tym konkursie to się naoglądasz i przysiadów

Zmieniony przez - Tsubame33 w dniu 2018-08-09 15:11:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2255 Napisanych postów 8606 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 496151
Tsu na brzuszki popatrze później, bo zaraz wychodze. W przysiadach zapomniałam napisać - 28 zrobione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1910 Napisanych postów 10691 Wiek 43 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1098765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 616 Wiek 127 dni Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22348
Powodzenia! Trzymam kciuki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tsu w brzuszkach u góry łokcie powinny dotknąć kolan, a stopy nie mogą oderwać się od podłogi. Trzeba mocno wcisnąć stopy w podłogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Viki
Tsu w brzuszkach u góry łokcie powinny dotknąć kolan, a stopy nie mogą oderwać się od podłogi. Trzeba mocno wcisnąć stopy w podłogę

Ok, poprawię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjny konkurs Biring Sally Up wg ojana

;