SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Wyciskaniu Wielokrotnym OPEN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 16966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
obserwator jeszcze ciekawiej beda wygladaly na zywo
FrankiPl jasne ze bedziemy trzymac nie tylko kciuki to wydolnosc masz zrobiona pewnie zgarniesz niezla liczbe punktow dla druzyny o ile dobrze pamietam to jest was wiecej niz nas bedzie ciekawie bo nie zamierzamy byc bardzo bardzo goscinni
pozdrawiam

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2012-04-12 21:10:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
Wydolnosc to jest super ale po takim wysiłku i eksploatacji organizmu to wytrzymalosc silowa leci w dol :( ale wazny jest udział i dobra zabawa :). Co do składu to bedzie nas tylko 4. Co do goscinnosci to nie bojcie sie nie nie jestesmy wymagajacy :)

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29855
Witam wszystkich , a oto puchary do zdobycia i oficjalny baner zawodow


pozdrawiam




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
tak jak wczesniej pisalem puchary sa do X miejsca wlacznie.Za miejsca 1-5 puchary z podanym miejscem za miejsca 6-10 bez zaznaczonego miejsca.Dyplomy do 5 miejsca certyfikat uczestnictwa od miejsca 6 otrzymuje kazdy.Za rywalizacje druzynowa puchary i dyplomy za miejsca 1-3.Nagrody rzeczowe za miejsca 1-5 w rywalizacji indywidualnej ale w przyszlym tygodniu moze sie okazac ze za dalsze tez
Do banerow nie mam szczescia /chodzi o znak wyciskania wielokrotnego/ale na zrobienie kolejnego brakuje mi nerwow takze Wroclawskich drukarni nie polecam.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Jak widzę organizatorzy się dwoją i troją aby było nie tylko widowiskowo i ciekawie lecz także bogato w nagradzaniu. Mogę jedynie żałować że niczego nie będę mógł wywieźć z Wrocławia poza mam nadzieję miłymi wrażeniami.
Pozdrawiam i życzę wszystkim udanej imprezy
Obserwator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
obserwator
wywieziesz jezeli sie ujawnisz osobiscie wrecze Ci koszulke Mistrzostw za ogromne zainteresowanie impreza. Druzyny ktore braly udzial w ubieglym roku w Mistrzostwach potwierdzily swoja obecnosc w tym roku.Ja zachecam Cie do udzialu 26 maja w II Otwartym Wroclawskim Wyciskaniu Wielokrotnym .To takie nieoficjalne MP w WW z ciezarem 60kg dla mezczyzn i30kg dla kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
witam na 3 dni przed zawodami
co bylo do zrobienia to mysle ze zostalo zrobione i mozna juz tylko czekac na sobote.Wreszcie dotarla do nas nowa lawka ze sztanga wiec jest mniejsza nerwowka.Telewizja zapowiedziala swoja obecnosc takze trzeba sie troche ogarnac
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
to zostało życzyć udanej,pełnej sportowych wrażeń imprezy i reportażu z wynikami po zawodach...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
masti
sprobujemy Ci dorownac. Jak wszystko pojdzie tak jak jest zaplanowane to reportaż powinien sie sukcesywnie pojawiac w trakcie trwania imprezy.
pozdrawiam jeszcze tylko 2 dni i jeeedzdzieeemmmy!

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2012-04-18 14:37:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 626 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9877
wycwiel - mam pytanko, czy bedzie mozliwosc podbicia delegacji?

"Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3bój a gimnastyka

Następny temat

Strongmen głównie siła !!!

WHEY premium