SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Wyciskaniu Wielokrotnym OPEN

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 16969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Witam wszystkich ponownie
Organizujemy dwie imprezy wiec jest co robic.W tej chwili moge juz umiescic inf. dotyczaca nagrod chodz wiem ze nie jest to najwazniejsze.Wartosc nagrod indywidualnych osobno dla Pan iPanow

1 miejsce 300zl + puchar

2 miejsce 200zl + puchar
3 miejsce 150zl+ puchar
4 miejsce 100zl+ puchar
5 miejsce 100zl + puchar
Oczywiscie wciaz pracuje nad pozyskaniem srodkow.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29855
witam ,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
witam
nowo pozyskane srodki pozwolily nam na rozszerzenie puli pucharow do 10 miejsca wlacznie.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29855
Witam , skład sedziowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Witam
pomimo braku możliwości startu zaglądam tutaj od czasu do czasu i muszę przyznać, że po opublikowaniu zdjęcia składu sędziowskiego zaczynam czuć zadowolenie z braku możliwości startu, albowiem jako zawodnik nie wiedziałbym czy mam się już zacząć bać czy dopiero na zawodach....)) Bez urazy dla ale szanowni Panowi sędziowie fotograf zrobił wam ujęcie wyjątkowo "bardzo zachęcające" do udziału No ale w zasadzie zawodnik powinien czuć respekt i strach przed sędzią... Pozdrawiam życzę udanych zawodów oraz samych słusznych i jeżeli to konieczne również surowych werdyktów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
Obserwator te zawody to robi jedna osoba pod siebie,która w dodatku musi je wygrać. A to jego cała otoczka na zdjęciu i rodzina więc nie ma szans z nim wygrać bo główny sędzia to kolega i jeszcze dwóch synów. Aha i jeszcze ten który w Kłodzku się o dyplom za ostatnie miejsce wykłócał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
TEAMSTRONG
witam serdecznie fajnie ze sie odezwales bo juz sie zaczynalem martwic.Twoje wypowiedzi wnosza tyle ozywienia.
Niewiem jakie posiadasz doswiadczenie bo ci na zdjeciu spore kazdy z nich zaliczyl 100 pow. na 50kg a do sedziego gl. nalezy rekord 311 pow.Ale zaryzykuje jesli masz ochote zapraszam do sedziowania.Albo zrob impreze a ja wezme w niej udzial oczywiscie jezeli mnie do niej dopuscicie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10030 Napisanych postów 30372 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728710
wszedzie demokracja....:)

w sporcie nie ma demokracji-jak ktos jest dobry to startuje i wygrywa....

W aktualnosciach kulturystyki i fitness tez pare osób się bulwersowało,ze Branch staruje w Australii-bo jest podobno słaby skład...

A dlaczego ma nie startować?
To jego wina ,ze konkurencja słaba?

Nie tędy droga...:)


co do zdjecia...mnie sie bardzo podoba-sedziowie musza miec charyzme!

Zmieniony przez - masti w dniu 2012-03-16 18:05:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 33 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
No znowu zrobiło się tutaj wesoło.... choć rzec by można "Panowie czas by dorosnąć i zostawić piaskownicę i zabawki w świętym spokoju, albowiem łatkę można przypiąć każdemu i wszystkim jeżeli się tylko bardzo tego chce. Cóż wygląda na to że zawiść jest silniejsza od niekwestionowanych wyników i co by nie mówić o to wynik 311 budzi szacun!!! Tak sobie myślę, że aby manipulować wcale nie potrzebna jest rodzina w składzie sędziowskim wystarczy zgrany TEAM.... ja miałem okazję taki obejrzeć przed rokiem. Pozdrawiam wszystkich, a zwłaszcza tych umiejących wszystko dobrze "poukładać"....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7298 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Obserwator
Co Ty z ta piaskownica ,gosciu wyrazil swoje zdanie.
temstrong
faktycznie nie pomyslalem - moj blad ,ze rodzina moze zostac zle odebrana nawet jesli pelni funkcje niezwiazane bezposrednio z rywalizacja.Ale z zarzutem o kolesiostwo to juz cie ponioslo.Nawet w Twoim ulubionym Klodzku tak to sie odbywa bo jak inaczej to zorganizowac.Sedziowie robia to za darmo jak na razie no przynajmniej u nas.
pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3bój a gimnastyka

Następny temat

Strongmen głównie siła !!!

WHEY premium