SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongmen głównie siła !!!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez czorcia7 z działu Strongman. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31
Witam jestem tu nowy więc sory za jakieś błędy. To tak mam 17 lat i 65kg wagi wyciskam 125kg na płaskiej ławce na klatkę 105kg na barki i w ogóle siłę mam większe niż ludzie dużo więksi i starsi odemnie. Nauczyciele wf i znajomi mówią żebym poszedł w tym kierunku i poszukał jakiś zawodów bo mogę osiągnąć coś w dyscyplinach siłowych. Mój staż na siłowni to 2,5 lata odżywek żadnych nie biorę. Doradźcie mi czy mam szansę coś w tym kierunku osiągnąć i np znaleźć jakiegoś sponsora czy coś ??

Zmieniony przez - Binek22 w dniu 2012-01-11 20:08:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 4327 Napisanych postów 25771 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 704709
na poczatek wystartuj w jakis zawodach np wyciskania lezac.terminy i miejsca sa w dzialeaktualnosci sportow silowych.
beda tez w maju zawody forum sfd w wyciskaniu lezac-sa tam kategorie wiekowe-porownasz sie z innymi rowiesnikami.
bedzie tez okazja do zdobycia doswiadczenia i przekonania sie,ze to jest rzeczywiscie to w czym sie dobrze czujesz..a o sponsorach zapomnij...:) to nie pilka nozna..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3586
http://pzpc.pl/?k1=12  - podnoszenie ciężarów, jesteś jeszcze dość młody, myślę że tam Cię na początku dobrze pokierują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 953
hmm znam chlopaka ktory ma 14 lat, staz 1,5 roku i nie je odzywek a 120 wyciska wiec jeszcze troche potrenuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeśli poważnie myśli o sportach siłowych to niech lepiej nie traci czasu i szuka trenera klubowego, już i tak późno bo ma 17lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 607 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8852
hahahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
140kg rekord polski juniorow do lat 18, zapewne w sprzecie. Jesli cisniesz 125kg bez sprzetu to pewnie w sprzecie bys juz bil rekord polski. Cos walicie scieme wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jak na taka wage cos dziwne wymiary, nie chce mi sie wierzyc, ze przy wadze 65kg masz 38cm w bicu i 88cm w pasie, za duzo szczegolnie, ze jestes wysoki. Albo bardzo dziwne wymiary
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A jesli to co piszesz to prawda, to zapisz sie do klubu bo z takimi wynikami jakie juz masz na wyciskaniu zgarniesz pare medali bez duzego wysilku, co tu duzo gadac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak, ale z trójboju /pobicia jednego rekordu juniorów się nie utrzyma. Do trójboju zawsze może wrócić, ale jeśli chce faktycznie sprawdzić i wykorzystać swoje predyspozycje siłowe, niech spróbuje najpierw ciężarów, słabszy od tego nie będzie. Inna sprawa, że przy takiej wadze i talli to ja nie wiem jakie musi mieć nogi...

Zmieniony przez - Xenu w dniu 2012-05-07 12:22:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 251
Tak jasne 14 lat i 120 kg na klate.............
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

II Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Wyciskaniu Wielokrotnym OPEN

Następny temat

XVI Otwarte Mistrzostwa Pruszkowa WL-21.04.2012.

aerofull