SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Testy :Gold Test + Iron Tadd wg drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Napisałem ogólnie, że chciałbym tak umieć - powinienem napisać: chciałbym byćtak sprawny żeby to wykonać



Wczesniej odpuscilem bo czasami juz rece rozkladam jak Ci ciagle tlumacze a Ty nie chcesz zrozumiec,ale nie dawalo.mi to spokoju wiec jeszcze raz :)
Sprawnosc nie ma tu nic do rzeczy,sprawnym trzeba byc zeby stac i chodzic na rekach lub zrobic salto,a rozjazd ze stojki na jednej rece to tylko sila calej gory ciala plus niska waga i nic wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
41 dzien testu Gold Test i Iron Tadd

Dzisiaj drugi dnt jutro klatka przez wczorajszy brak mozliwosci treningu zmieni mi sie kolejnosc cwiczonych po sobie grup miesni ale to nic zobacze jak to wyjdzie czy lepiej czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
No i prawie zapomnialbym napisac,dzisiaj wyszedlem z; pracy prawie na styk i z tego.powodu musialem biec aby zdarzyc na autobus i o dziwo nie dostalem zadyszki co wczesniej bywalo i nawet musialem wtedy zmieniac na marsz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Ale waga poleciała.. Lepiej było poczekać na kolejny autobus i coś przekąsić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
panteon
Ale waga poleciała.. Lepiej było poczekać na kolejny autobus i coś przekąsić

Na razie nie mam mozliwosci wazenia sie,a przekasilem i tak.
Czytales post do Ciebie na gorze strony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Piszesz co 5min, zamiast raz a dobrze, a ja z doskoku zerkam - może coś mi umknąć i ten umknął.

To jak mam napisać, że chcę tak zrobić (kółko ze stójki)?

Chciałbym umieć - źle.
Chciałbym być tak sprawny - źle.
Mam napisać, że chcę mieć tak silną górę, żeby to zrobić??
Chcę tak umieć i już

Czepiasz się... Ile tych tabsów jeszcze masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Czepiam sie bo chce Ci uswiadomic ze jeszcze daleka droga przed Toba do rozjazdu kolkiem ze stojki i to oburacz trening kulkami Ci w tym nie pomoze,wiec niema sensu z Twojej strony w ogole marzyc o tym poki nie zmienisz treningu na "silowo kulturystyczny"
Zauwazyles zapewne ze nie oceniam nikogo pompek,ale dokladnie po nich widac ile kto ma sily i w Twoich nie widze odpowiednej do wykonania kolka ze stojki i to jeszcze bardzo dlugo.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-11-26 19:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Też nie oceniam techniki pompek innych, poza tymi od sztuk walki..

Długa droga przede mną, nie wiadomo czy zakończy się sukcesem, ale nie przeszkadza mi to CHCIEĆ
Czy to kółko ze stójki, czy muscle up, czy sto innych rzeczy.. Niekoniecznie związanych z ćwiczeniami.

Drazekm
daleka droga przed Toba do rozjazdu kolkiem ze stojki i to oburacz trening kulkami Ci w tym nie pomoze,wiec niema sensu z Twojej strony w ogole marzyc


Marzyć sobie mogę


Zmieniony przez - panteon w dniu 2017-11-26 19:47:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kazdemu wolno chciec,ale trzeba tez cos w tym kierunku robic aby to mialo szanse sie kiedys spelnic,sie powtorze kulki nawet odrobine nie zbiza Cie do MU lub kolka ze stojki.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-11-26 19:51:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Testy :Gold Test + Iron Tadd wg jsdolan5

Następny temat

IHS TESTY:Gold Test+Iron Tadd wg Jawor50

WHEY premium