SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF + CKD

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5183
Cześć, moglibyście ocenić taką dietę, czy jest to dobry pomysł.
-250G Fileta
-50 G orzechy włoskie
-80g Oliwa z oliwek
-7 Jaj kurzych
-45g Sfd Protein WPC
-10G błonnika
-15g otrębów pszennych
Kcal: 1931 B:140g T:152g WW:6g
Obecnie jestem na tej diecie od 3 dni, i samopoczucie oceniam na plus.
Wszystko leci w jednym posiłku. Oczywiście wszystkie zasady CKD i j/nj są zachowanie w 100%. 3x Trening siłowy + 3X aeroby 45-60 minut.
Dodatkowo chciałem dorzucić przed treningowo BCAA w ilości 10gram.
Można cos osiągnąć? Jak to widzicie? Poleci mięsień w większej ilości?
Dodatkowo leci spalacz "od kolegi".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
To nie jest dieta, tylko wykaz źródeł składników odżywczych w ew. diecie.

Nieszczególnie polecam łączenie IF z CKD. Skąd taki pomysł żeby to połączyć?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5183
Dzięki za odpowiedz.
Ponoć można na niej osiągnąć naprawdę dobre rezulataty w spalaniu tłuszczu, chroniąc przy tym miesiec.
To jest wykaz produktów, ale zarazem wszystkie produkty idą w jednym posiłku.
CKD wyjątkowo mi podpasowało, chciałem zobaczyć jak to się będzie jadło z J/NJ.

Z jakich względów nie polecasz łączenia tych diet?


Zmieniony przez - Misiard w dniu 2013-08-06 13:28:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Jeden posiłek w ciągu dnia? Jak dla mnie takie coś nie ma racji bytu Zacznij od 8h okna żywienia, ew. powoli zmniejszaj. Początek na wysokich węglowodanach i schodź do niskich. Tak to widzę. To co proponujesz jest tragiczne nie tylko dla formy ale w szczególności dla zdrowia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5183
Już byłem na samym j/nj i standardem było dla mnie okno żywieniowe 1-2h. Ckd też mnóstwo razy przerabiałem.
Dla formy, to znaczy spadki mięsnia?
Nie ma szans na efektywniejsze spalanie tłuszczu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
1-2 h okno żywienia? Głupota, do niczego dobrego to nie prowadzi. A gdy jeszcze chcesz w to wmieszać CKD to naprawdę sobie zrobisz kuku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5183
A jeżeli dałbym okno 4-6 H?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Moje zdanie na ten temat znasz. Poczekaj ew. na opinię innych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Popieram kolegów, nie ma sensu łączyc jednego z drugim, trzymajac czysta miche na IFie z okne 6-4h bedziesz mial bdb rezultaty.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
Takie narzucenie sobie zbyt rygorystycznego schematu jedzenia nie prowadzi do niczego dobrego , 2-3 dni i dojdziesz sam do wniosku , że to głupota. Bedziesz wycięczony , senny o sile do treningów nie wspominając.
Ckd zakłada spożycie dużej ilości T , jak sobie to wyobrażasz ? Uważam to za bardzo NIE ZDROWE i NIE ROZSADNE posunięcie.

Schemat 8/16 daje świetne rezultaty , jeżeli już chcesz kombinować z WW to CC , kieruj się w tym kierunku.

Pzdr Dess
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta IF

Następny temat

IF - inne dyscypliny sportu

WHEY premium