SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hmb-potrzebna pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1510
chcialbym sobie kupic hmb.nie wiem ktora firma produkuje najlepsze hmb i czy kupic w plynie. mam 17 lat i nie wiem czy powinienem to jesc choc wiem ze to nie szkodzi.co kupic do tego hmb???moze amino 2300 olimpu w tabletkach.jak to dawkowac i czy cykl z hmb ma trwac 3 miesiace??? beda sogi nara

trening czyni mistrza

Impossible is nothing

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
JA WRZUCAŁEM 8 GRAM DZIENNIE HMB I NIC!BEZNADZIEJA!A 8 GRAM TO POWINNO MNIE POPROSTU WY***AC W KOSMOS!POZDRAWIAM!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Co oczekujesz po hmb ??? Jeśli chodzi o redukcje tł. patrząc na profil to odpuść ten suplement. Wogóle odpuść hmb bo nie warto.

GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
Hmb to raczej sobie odpuść.Lepiej tak jak piszesz kup sobie te aminki i jakąs l-glutamine np. i pamietaj o diecie .

Jeżeli moja wypowiedz Ci pomogła to naciśnij w prawym dolnym rogu wypowiedzi.

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja również nic nie zauważyłem nic po kuracji HMB a jedyne co schudło od Hmb to mój portfel

K-1 Tournament!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Ja też wcinam HMB dwa miesiące i powiem szczerze że spodziewałem się lepszych rezultatów ale jeszcze jeden miesiąc przede mną zobaczymy.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/

Biexi

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1510
tyle tylko ze ja chcialem od tego przytyc a nie schudnac?? wszedzie pisza ze alternatywa dla sterydow wiec czemu od tegosiem chudnie. koniec sierpnia i wrzesien chce na sucho ale pozniej od pazdrziernika chcem zaczac cos jesc. co mi radzicie

trening czyni mistrza

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Tymbardziej sobie odpuść hmb. Na masę to dieta, gainer, białko to podstawa. Jednak w twoim przypadku gainer raczej odpada ewentualnie bulk.

GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
ja po 10 dniach hmb mam wiecej sily i troche lepsza regeneracje , na robienie masy tym suplem rzeczywiscie nie ma sie co nastawiac

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1510
dobra panowie dzieki macie po sogu.hmb sobie odpuszcze. ale teraz mam takie pytanko czemu w moim przypadku gainer odpada i co to jest ten bulk??


trening czyni mistrza

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Poprostu wydaje mi się, że ktoś o twoich wymiarach mająć 84cm w pasie ma tendencje do odkladania tkanki tłuszczowej na brzuszku. Bulk to odżywka 50/50 WW/B.

GG 1 1 3 5 9 6 4 kom. 6 0 7 2 0 4 6 6 3

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1510
oj nie dawno nie uzupelnialem postu teraz mam 80 4 cm juz mniej.no fakt korpus w porownaniu z innymi patriami miesniowymi mam duzy nie wiem czemu. znalazlem rozwiazanie choc nie wiem czy dobre mam nadzieje ze forumowicze mi pomoga. od 12 sierpnia wznawiam cwiczenia caly sierpien lzejszy trening a od wrzesnia ostry.caly wrzesien na sucho a w pazdzierniku kupilbym sobie glutaminke(proszek lub kapsulki nie wiem jeszcze)i jadl bym to prze np....... 5 moze 6 miechow.i na przyklad w pazdzierniku do glutaminki kuplibym bcaa lub jakies aminokwasy w listopadzie bialko w grudniu np gainerka lub cos tam a od stycznia do glutaminki dolaczyl bym kreatynke wraz z glukoza. co wy na to??? a tak na marginesie to jak sie zmienia temat postu bo teraz to juz nie jest post o hmb. jak mozecie to zmiencie(prosba do moderatorow) sogi za pomoc

trening czyni mistrza

Impossible is nothing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

serwatka wał czy nie wał?

Następny temat

pytanko do specow ;)

WHEY premium