SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hetman / masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
No dzieki wielkie skorzystam z każdej tej rady :D na te barki tez tak myslalem zeby zrobic sprzed. TO zle zrobilem wykroki nastepnym razem bedzie lepiej;p Dzis dzien wolny. Zbytnio aerobow nie chcialem robic bo wczoraj nogi byly. Jutro lekko klata a jeszcze dzis zakwasy :D ale wiem ze nie zawsze zakwasy świadcza o dostepnosci miesnia.

Dzieki wielkie Resista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 397 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11076
ah, te wykroki pamiętam, że gdy kiedyś chwilę się bawiłem splitem, to też je miałem w planie, na drugi dzień miałem takie zakwasy na dupie, że siedzenie w szkole było dla mnie katorgą .

swoją drogą, będą jakieś foty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
Foty byly w zeszlym dzienniku pozniej dam link. Narazie nowych nie robie ja tam lubie jak sa jakies drastyczne zmiany :P dam po koncu masowania czyli na poczatku kwietnia.


A juz sie balem ze mam cos dziwnego z dupą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
TRENING A2 - LEKKO KLATA/RAMIE/TRIC + brzuch








Ogolnie o treningu

W skosnej za duzy ciezar i czulem ramiona, za malo na klacie sie skupilem i technika chyba zle jak ramiona czulem.

Poza tym wsszystko luzik.

Dieta trzymana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
TRENING B2 - CIEZKO NOGI/PLECY/BIC + przedramie







Podciaganie z pomoca kumpla, tylko negatywy sam
Ogolnie o treningu
trening za***isty.
Wykonczony jestem.
1 Raz w zyciu martwy, prostowniki i ogolnie plecy napompowane, zero innych bolow wiec technika dobra chyba.

Bic poszedl slabo przedramion nie zrobilem dlaczego?

Robiac wspiecia sztange trzymalem nie w dlonie a na palcach, w martwym na niektorym powtorzeniach tez, + podciaganie

Przedramione twarde jak kamien nie moglem reki zgiac aby bica cwiczyc ale jakos dalo rade chociaz troche. Moj ulubiony trening to bedzie chyba :)


Dieta trzymana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
Dzis dzien wolny



Dieta trzymana


TLUSTY CZWARTEK!!! kupilem sobie pepsi za to bo pączkow sie balem

zakwasy mam porzadne nie ma co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
Siemanko, jak na skośnej trzymałeś ręce? Wąsko czy szeroko? Sory że tak mało piszę, ale spieszę się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
Na skosnej tak samo jak na plaskiej szeroko.

Wczoraj na imprezie bylem. Zchlalem sie. :D dzis kaca az takiego niema to zaraz sniadanie czyli powrot do diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3555
Ostatnio obiecałeś, że to był ostatni raz, na skośnej, szerzej ręce i bedzie okej. Ja dzisiaj na siłce jestem pilnuję wszystkiego. To coś tam grosza wpadnie, bo na carbo mi nie starczylo, gdzieś kasę zgubiłem, ale po dzisiejszym dniu będzie kasa to sobie kupie 2kg carbo. Zamówienie wczoraj złożyłem, niedługo cykl, mam nadzieję że będziesz śledzić ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 260 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2659
Wiem, ale wodym gdzies tam napisal ze wszystko jest do ludzi :P ja tak to nie lubie pic ale bylo duzo ziomkow to sie skusilem :] teraz znowu powrot do walki :) Ok dam szerzej łapy sie zobaczy bo dzis A1 :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakład na mięśnie

Następny temat

Trening na mase split

WHEY premium