SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Haba / redukcja spasionego flaczka : )

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
Haba mój mąż przed chwilą na bezczelnego czipsy wciągał i tylko mi pod nosem przesuwał. Już nawet mój dwuletni synek próbował mnie pokarmić za namową taty!
No i tu przyznam rację Obli. Wkurza mnie to że tak przy mnie żre ale bardziej dlatego że robi sobie krzywdę. Jest go 120 kg żywej masy tłuszczowej i nie rusza go to.

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
@ ANIS17 ??
Ale są dwa pozytywy - pierwszy, zmolestowałam małżonka o naprawę antycznej już niemalże maszynki do mięsa :D napaliłam się na pasztet z wątróbki. A drugi - jest szansa na regularne dostawy dziczyzny od wujka Czyli wszelakie bigosy i pieczenie z dobrego mięcha będą w zasięgu ręki. Prawda jest taka, że ja nie lubię mięsa, przed rejestracją tutaj jadłam je max raz w tygodniu, szynek w ogóle nie lubię. Kiedyś mnie tak odrzuciło, że nie jadłam w ogóle przez 6 miesięcy. Ale ciężko miche bez mięsa ułożyć. Choć Oveja jest najlepszym przykładem, że się da

Zmieniony przez - haba w dniu 2012-02-28 21:11:58
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
z pewnością wezmę Twoje rady do serca a teraz proszę moderatorki o vyj**anie Twoich postów, tak wiele wnoszących do mojej redukcji
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Kolega odpocznie

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4986
4nn, senkju
Dzisiaj jest zły kufa dzień.. zły. Ale już się na szczęście kończy. A jest zły bo:
- polazłam na siłownie, przed drzwiami wejściowymi zorientowałam się, że nie wzięłam butów... wk*** na maksa
- jeździło mi się po mieście jak prawdziwej meduzie a nie babochłopowi (o dzięki wam nietrąbiący kierowcy)choć na to miano nie zasługuję ani w jednym gramie, zasługuję tylko na miano spasionego flaczka, gdyż co następuje poniżej:
- zjadłam princesse. nie mam nic na swoje usprawiedliwienie poza faktem, że muszę oddać za tydzień z hakiem pracę magisterską która powoduje u mnie w tym momencie poziom stresu i wkvrvu, który zabija. a ja z natury jestem spokojny flegmatyk.
- dzisiejsza miska jest do dupy. ale mam nadzieję, że w związku z faktem iż ten post edytuję ze starego, to nikt go nie przeczyta i będzie mi wstyd tylko przed sobą...
Miska:




Zmieniony przez - haba w dniu 2012-02-29 22:42:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wrong dostała BANA !!!

Następny temat

Trudne poczatki

WHEY premium