SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HELP ?!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 685
Siema, właśnie byłem u lekarza i mówił mi że sztanga i tego typu rzeczy są nawet "zabronione" do 17 roku życia. Znaczy np. jako 15 latek lepiej pompki brzuszki podciąganie...mysle ze ma racje i zrobie to co powiedział (bo mam skolioze kregosłupa ;/). Bo to nie jest też tak że tylko od sztangi masz miesnie klaty dobre , mozesz miec przez same pompki basen nawet...proszę was powiedzcie mi ile robić powtórzeń i serii w poszczególnych ćwiczeniach : pompki, podciaganie na drążku, ile razy na tydzień bo mi sie wydaje ze straczy tak z 2 razy (np. poniedziałek, czwartek) nie wiem czy to dobrze poradzcie cos ... z góry dzięki za wypowiedzi ;) Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 152
A czym się różnią pompki, a sztanga? Taki sam wysiłek na kręgosłup.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 344 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7429
Michal1155 co ty za głupoty gadasz? Jeśli się nie orientujesz to NIC nie pisz. Wyciskanie sztangi a robienie pompek inaczej wpływają na kręgosłup. Jeszcze mi powiesz, że MC tak samo obciąża kręgosłup jak przysiady bez sztangi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Ale samymi cwiczeniami w domowych warunkach tez mozesz poglebic skolioze.
Najlepiej idz do dobrego lekarza, niech przebada twoja wade i zacznij korygowac. I skonsultuj jakie cwiczenia mozesz robic, a jakie nie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 685
właśnie wczoraj byłem u ortopedy i powiedział ze jak najbardziej pompki drazek i brzuszki moge robic i zebym robił zamiast sztangi...a wiec il emam robic powt. i serii w pompkach i na drążku??i ile razyna tydzien ?? 2 mysle ze straczy.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
W takim razie proponuje trening obwodowy- 3 razy w tygodniu, po treningu solidne rozciaganie calego ciala.
Dobrze by tez bylo wplesc do treningu to: https://www.sfd.pl/TRENING_CORE__ćwiczenia_stabilnosci_ogólnej-t595150.html
Te cwiczenia pomoga stabilizowac twoja postawe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 685
Wielkie dzięki damian2454 SOG ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 685
ee damian a ile razy w tygodniu robic te cwiczenia stabilizujace i czy wszystkie 11?? i w jakiej porze dnia ?? tez po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5448
Przeczytaj jeszcze to:
https://www.sfd.pl/ZESTAW_ĆWICZEŃ_KOREKCYJNYCH_/Skoliozy,_lordozy_i_inne..._/-t533731.html
Co do tych cwiczen to mysle ze 2 cwiczenia po 2 serie po kazdym treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś łatwego dla gimnazjalisty?

Następny temat

Własny plan domowy !!! proszę o opine!!

WHEY premium