SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grafika! problem

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Sluchajcie sporadycznie zdaza sie ze gdy wklejam zdjecie do postu to wkleja mi zupelnie inne niz chcialem, takie ktorego nigdy nie widzialem, nie mialem na kompie. Myslalem ze moj pc robi swoje zarciki ale tak czytam ze nie tylko ja tak mam, moze to nic takie oh i ah strasznego ale naprawic mozna by to bylo, a jak nie to trudno da sie z tym zyc.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2628 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28758


znowu...
temat:
https://www.sfd.pl/temat35707/

Powiększenie:

http://f.sfd.pl/sb.asp?w=800&p=1/images2006/20061012095456.jpg




A to co znowu:

The data area passed to a system call is too small.




Zmieniony przez - emceha w dniu 2006-10-13 08:57:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Dziwne to, ja się jeszcze niespotkałem z czymś takim, zawsze się wklejało to co chciałem.

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
Też mi się to zdarza. Ale zawijanie zdjęć jest jeszcze bardziej wnerwiające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
nmi od wczoraj też grafika sie wali

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 650 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13440
przylaczam si edo kolegow tez mi sie to przytrafilo pare razy. Jakies dziwne zdj mi wskakiwaly

####pomogłem? kliknij www.pajacyk.pl ####

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
jest pare zmian wprowadzanych ...

pewnie to chwilowe a jak nie to om zacznie działac

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Nie chce nowego tematu zakladac ale wie ktos kiedy/czy wogole beda dzialac dobrze avatary? mam na mysli kompresje

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
też mam pytanie
czemu jak wklejam zdjęcia to zmieniają one swój rozmiar?? kurczy je!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542


to avatar jaki mialem wczesniej(tzn tak wygladal na forum bo na dysku jest normalny) i porownajcie go sobie do obecnego, ktory zostal tylko lekko przerobiony. a oto cala tajemnica - sprobujcie przerobic plik jpg na gif i wtedy wrzucic na avatar. ja tak zrobilem i jest ok, co zreszta widac. nie traci bardzo na jakosci tak jak jpg. wczesniej to byla tragedia

przyznajcie, ze jestem genialny

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
dzieki az soga zalapisz

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
thx za soga
szczerze mowiac to sie robi wkurzajace to co sie dzieje na forum ostatnio. cala uwaga skupia sie na wspolpracy z kif sdw, a forum sie sypie(teraz juz przynajmniej dziala w miare normalnie, ale avatary i ogolnie grafika to porazka). i tak tamten dzial jest moim skromnym zzdaniem bez sensu, bo ponad polowa tematow to: 'propozycje' i 'sugestie' a w odpowiedziach od tamtejszego moda: 'wszystko da sie zrobic, ale potrzebuje troche czasu' i 'jestem otwarty na propozycje' a mimo to nie widac jakichs postepow ani zmian w zadnym kierunku. nawet na banerze nadal jest 'strogman' chociaz tydzien temu albo nawet i wczesniej ktos im zwrocil na to uwage. krotko mowiac nic sie tam nie dzieje, a przez to cale zamieszanie traca uzytkownicy. sory ze pisze to w tym temacie, ale tak jakos wyszlo no i ze wzgledu na to ze spowodowalo to wszystko problemy z grafika, mozna tego nie uznawac za off topic

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy skasujecie mój progil

Następny temat

poczta.sfd.pl - działa czy nie?

WHEY premium