SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gotowanie z Przestą - Mexykańskie burito pakera

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Witam , chciałem coś dać od siebie kto lubi dobrze zjeść zdrowo i bez zbędnych przesadnych tłuszczy na pewno na tym skorzysta

Dzisiaj podam wam przepis na burrito ala Mexicano

Więc tak potrzebujemy:

250g wołowiny
połowa papryki czerwonej
połowa papryki zielonej
Chilli w proszku
Papryka
Pieprz
50g ryżu (możecie wybrać jaki to ryż , jaki kto lubi)
Olej w spray'u PAM lub jakiś inny olej jak kto woli ale podkreślam że zawartość tłuszczy się wtedy podwyższy i nie będzie już posiłek bardzo chudy
Pełnoziarnista Pita lub tortille
Sos chilli , keczup , koncentrat(opcjonalnie)



OD RAZU MÓWIĘ ŻE POSIŁEK JEST PRZYGOTOWANY POD MOJE WŁASNE ZAPOTRZEBOWANIE WIĘC MOŻECIE MANIPULOWAĆ GRAMATURĄ SKŁADNIKÓW!


Zaczynamy gotować:

1.Przygotowujemy mały garnek wlewamy wodę i czekamy aż się zacznie gotować , wsypujemy ryż.Gotujemy przez około 6 minut tak żeby nasiąkł lekko wodą ale żeby się nie ugotował


2.Rozgrzewamy patelnie , najlepiej teflon żeby uniknąć jakiegokolwiek przyklejania.Używamy na patelni spray'u PAM po czym jak olej się rozgrzeje wrzucamy wołowinę.

3.Po chwili wrzucenia wołowiny wrzucamy na patelnie gdzie jest wołowina pokrojoną paprykę I dodajemy przyprawy , tutaj macie wolną rękę jak kto lubi.

4.Odcedzamy ryż po czym wrzucamy go na patelnie i smażymy wraz z całą resztą na niskim ogniu przez następne ok.10 minut.

5.Pita wychodzi najlepsza z tostera , wrzucamy ją do tostera na 2 minuty wyciągamy po czym przekrajamy , zawartość patelni wrzucamy do pity (prawdopodobnie zostanie jeszcze trochę to jest możliwość zjedzenia tego obok.)

6.Gdy już wszystko mamy na talerzu jest opcja żeby dodać sos.Warianty sosów mamy różne , ja lubię mieszać keczup z koncentratem i sosem chilli(kupnym) I jest na prawdę świetnie , tutaj macie też wolną rękę gdyż nie każdy lubi ostre

Gotowy posiłek:



Smacznego!!




Zmieniony przez - Przesta w dniu 2012-03-06 23:27:19

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
Jabi - w tym tygodniu będę wiedział na 100% czy na te debiuty się wyrobie , wszystko zależy od tego czy praktyki będę miał w piątek Dam znać co i jak.

Dawid - Dzięki

poczes - akurat w Irlandii problemu z tymi produktami nie mamy i wszystko można kupić normalnie , ale w Polsce na pewno też można znaleźć

carbon5 - hehe

trimax49 - no już tak nie kręcę , kiedyś jeszcze był czas ale od jakiegoś czasu stoją i się kurzą do tego system ostatnio przy przeprowadzce się mi złamał jakimś cudem to w ogóle lipa

Kurcze wszyscy się na zawody przygotowują i ja jedyny pasibrzuch jestem Ehh od kwietnia się za kręcenie aerobów zabieram

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
MNIAM MNIAM hehehe kurde noooooooooooooooooooooooooo jeszcze trochę i przetestuje Twój przepis bo mi sie podoba.

Powiedz mi jak Ci wyszła wołowina, guma czy krucha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1718 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15969
No jabi jeszcze 16 dni i będziesz się zajadał hehe Odliczasz na pewno , a wołowina wyszła mega właśnie fajna i krucha.Fajnie przysmażyłem lekko a później już tylko z ryżem ją poddusiłem i wyszła idealnie.Steków to już nawet nie kupuje bo jak bym nie zrobił to jest źle a tragedią jest jak wyjdzie kapeć

Nic wielkiego w życiu nie przyjdzie bez poświęcenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Kolega widzę też trochę kręci deklami

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nie, Przesta nie odliczam, jakoś tak normalnie do celu, tyle, że się mi aerobów nie chce już kręcić, kręcić, kręcić.

Przesta i przylatujesz na debiuty czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Damian sog poszedł, spróbuje to burito po zawodach na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4744
jem twaróg wchodze na forum a tu takie coś ... pierd*le nie jem tego twarogu . Sog moze kiedyś spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4744
a nie juz oddałem kiedys i nie moge :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1286 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9256
Bardzo fajny przepis;)Po zawodach na pewno spróbuje:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1402 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18065
spoko przepis, ja zazwyczaj robie z kury takie cos. Zadko kiedy moge znalezc pelnoziarnista tortille czy pite wiec zawsze robie sam z maki orkiszowej. SOGacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 242
dooooooooooooobry mikser Prześcio ma hihi

Porządny obywatel Polski
brrrrrrrrrrrrrrr
aaaaaaaahrrrrrrrrrrr
AMUZABI

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening fbw

Następny temat

Jakie mieliście rekordy na poczatku z siłownią, a jakie obecnie?

WHEY premium